Europark Štěrboholy Praha

Nákupní 389, Praha MAPA 25 105 m2 52 obchodů

Charakteristika

Nadčasové moderní centrum

Skvělá dopravní dostupnost

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

Euronics
Hervis
Albert

Pronájem obchodních prostor v Praha - Štěrboholy

Zákazníky motivuje k návštěvě Europarku Štěrboholy pestrá nabídka obchodů, široká škála služeb a skvělá dopravní dostupnost. Obchodní centrum bylo otevřeno již v roce 2002 a od té doby si mezi návštěvníky získalo velkou oblibu. Pronájem obchodu v tomto centru je rozhodně trefou do černého v lokalitách Praha 10 a Praha 15.

Více než 70 obchodů, restaurací a služeb

Ve dvou podlažích jsou návštěvníkům k dispozici obchody s módou (Blažek, H&M, Orsay nebo Gate), sportovními potřebami (Hervis, A3 sport), obuví a doplňky (CCC, Humanic), hypermarket Albert nebo prodejny s domácími potřebami (Orion, Tescoma, Scanquilt). Součástí OC Europark Štěrboholy jsou prodejny s vlastním vchodem – hobby potřeby OBI a nábytek Asko. Vedle těchto prodejen centrum nabízí celou řadu služeb. Návštěvníci zde najdou lékárnu, kadeřnictví, poštu, směnárnu, pobočky operátorů a bank. Pro nejmenší je připraven dětský koutek Pirátský dětský svět.

Máte zájem o pronájem komerčních prostor, ale Europark Štěrboholy neodpovídá vašim požadavkům? Podívejte se na naši nabídku volných prostor v Praze.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre