Arkády Pankrác Praha

Na Pankráci 86, Praha MAPA 39 200 m2 125 obchodů

Charakteristika

Atraktivní mix nájemců

Vynikající dostupnost

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

Esprit
New Yorker
Peek&Cloppenburg
Pull&Bear
s.Oliver
Tally Weijl
Zara
Albert

Pronájem obchodu na Praze 4

Obchodní centrum Arkády Pankrác se nachází na Praze 4 v ulici Na Pankráci. Objekt nabízí téměř 40 tisíc metrů čtverečních pronajímatelné plochy a patří tak k jedněm největším nákupním centrům v Praze. Předností centra je jeho výborná dopravní dostupnost. Návštěvníci se sem dostanou pohodlně autem z pražské magistrály i Jižní spojky a současně městskou hromadnou dopravou. Centrum je přímo spojeno se stanicí metra linky C Pankrác a před objektem jsou zastávky hned několika autobusových linek. Arkády jsou ideálním místem nejen pro nakupování, ale také pro trávení volného času.

Ideální pro nákupy i zábavu

Zákazníci v Arkádách najdou především obchody s módou, obuví a doplňky, ale také velký výběr spotřebního zboží, služeb a několik restaurací a kaváren. Luxusnější módní značky zastupují Gant, Calvin Klein nebo Pietro Filipi, z oblíbené konfekce zde návštěvníci najdou značky Orsay, H&M nebo Calzedonia a pro obuv mohou návštěvníci do prodejen Humanic, Foot Locker a Salamander. Mezi další nájemce patří elektro Datart, sportovní potřeby a oblečení Sportisimo a A3 sport, lékárna Benu, DM drogerie markt, knihkupectví Knihy Dobrovský, hračkářství Bambule a hypermarket Albert.

Nákupní centrum je vyhledávané také pro svou nabídku služeb a restaurací. Návštěvníkům je k dispozici směnárna, květinářství, čistírna oděvů, banky, auto myčka, barber shop nebo kadeřnictví. Z restaurací jsou oblíbené fast foody KFC, McDonald´s, Pizza Hut nebo restaurace a bistra Banh-mi-ba, Sakura´s a Delmart. Unikátností centra je také velká expozice s medúzami.

Hledáte pronájem komerčních prostor v Praze 4, ale Arkády Pankrác nevyhovují vašim požadavkům? Podívejte se na další nabídky v této lokalitě.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre