Václavské náměstí Praha

Václavské náměstí , Praha MAPA 75 000 m2 180 obchodů

Charakteristika

Nejfrekventovanější a největší náměstí v Praze

Obchodní a administrativní centrum města

Hlavní nájemci

MAC
Sephora
C&A
Marks&Spencer
Reserved
Van Graaf
McDonald's
Starbucks
Knihy Dobrovský
Baťa
Foot Locker

Pronajměte si obchod na Praze 1

Proslulé Václavské náměstí nabízí mix českých a mezinárodních obchodů, restaurací, kaváren a kvalitních služeb. Návštěvníci zde najdou největší knihkupectví v České republice Luxor, obchodní dům Van Graaf plný luxusních značek, módní značky C&A, Marks & Spencer, Desigual, českou značku obuvi a doplňků Baťa nebo hračkářství Sparkys. O tom, že je Václavské náměstí vyhledávanou oblastí, svědčí i příchod oblíbeného oděvního řetězce Primark, který právě na tomto místě otevře svou první pobočku v České republice.

Prostor nejen pro obchody

Václavské náměstí není jen prostor pro obchody, ale také pro potkávání se v místních restauracích kavárnách a klubech. Spodní část náměstí v současné době prochází revitalizací, která z „Václaváku“ vytvoří moderní promenádu s dostatkem prostoru pro pěší a odpočinek.

Výborná dostupnost

Výborná dostupnost Václavského náměstí je zajištěna stanicemi metra. Spodní část náměstí a střed jsou obsluhovány linkami A a B (stanice Můstek), horní část náměstí linkami A a C (stanice Muzeum) Střed náměstí je protnut tramvajovou tratí několika páteřních linek.

Máte zájem o pronájem obchodních prostor, ale Václavské náměstí není to pravé místo? Podívejte se na naší další nabídku komerčních prostor na Praze 1.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre