Černá Růže Praha

Na Příkopě 853, Praha MAPA 5 250 m2 55 obchodů

Charakteristika

Nákupní pasáž v srdci Prahy

Historická budova

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

Steilmann
McDonald's
Adidas

Pronájem obchodních prostor Na Příkopě

Nákupní pasáž Černá Růže propojuje hlavní nákupní třídu Na Příkopě s ulicí Panská a řadí se mezi nejkrásnější pasáže v Praze. Návštěvníci zde najdou jak módní značkové obchody jako jsou například Adidas, Le Premier, Steilmann nebo Bernhardt, tak obchod s outdoorovým vybavením 4camping, prodejnu věhlasné sklárny Moser nebo parfumerii Elnino. Pasáž nabízí také kvalitní služby, např. směnárnu, kadeřnictví, barber shop a další. Po nákupním shonu si návštěvníci mohou odpočinout v místních restauracích a kavárnách.

Tradice od roku 1932

Objekt je zákonem chráněnou kulturní památkou a zapsán jako důležitý doklad meziválečné moderní architektury. Zajímavý je zejména interiér pasáže se sklobetonovou klenbou a ochozy. Pasáž prošla také rozsáhlou rekonstrukcí, aby i nadále vyhovovala normám a předpisům po další desetiletí a současně stav pasáže odpovídal exkluzivitě lokality v srdci Prahy. Jedná se tak o jedinečné obchodní prostory v této lokalitě.

Hledáte komerční prostory k pronájmu, ale Černá Růže neodpovídá vašim představím? Podívejte se na další možnosti v lokalitě Praha 1.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre