DBK Budějovická Praha

Budějovická 1667, Praha MAPA 16 500 m2 60 obchodů

Charakteristika

V širším centru Prahy

Strategická poloha

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

C&A
Marks&Spencer
Baťa
Billa

Tradiční centrum v moderním hávu

Nákupní centrum DBK Budějovická má bohatou historii. Centrum bylo otevřeno již v roce 1981 jako Dům bytové kultury a zaměřoval se zejména na prodej nábytku. Na počátku 90. let vstoupila na trh značka IKEA, která si zde vybudovala svůj první showroom. V polovině 90. let se IKEA odstěhovala a budova byla následně provozována jako obchodní dům v síti Prior. V roce 2006 prošlo centrum přestavbou a modernizací, která odraží současné potřeby zákazníků.

Pronájem prostor na Praze 4

Nákupní centrum DBK je situováno na Praze 4 v blízkosti frekventovaných tříd Budějovická, Olbrachtova a Antala Staška. Centrum je velmi dobře dostupné jak autem, tak městskou hromadnou dopravou. Před budovou se nachází vstup do metra trasy C a autobusová zastávka s několika linkami. DBK Budějovická je atraktivním místem pro pronájem obchodních prostor.

Pestrá paleta nájemců

DBK Budějovická nabízí obchody, které jsou ideální pro každodenní nákupy. Součástí centra jsou supermarket Billa, DM drogerie markt, lékárna, prodejny zdravé výživy a biopotravin nebo domácí potřeby Tescoma. Zastoupeny jsou také obchody Marks & Spencer, Fann, C&A, Pet Center, Luxor, Baťa, Klimatex a celá řada dalších. Samozřejmostí jsou doprovodné služby: fitness centrum, opravna obuvi, květinářství, pojišťovna a copy centrum.

Máte zájem o pronájem obchodu na Praze 4, ale DBK Budějovická nesplňuje vaše požadavky? Podívejte se na naši další nabídky v této lokalitě.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre