Premium Outlet Prague Airport Praha

K Predni Kopanine, Tuchomerice , Praha MAPA 20 000 m2 100 obchodů

Charakteristika

V blízkosti mezinárodního letiště

Snadná dopravní dostupnost

Hlavní nájemci

Desigual
Guess
Starbucks
A3 Sport

Obchodní prostory k pronájmu v blízkosti letiště

Outletové centrum Premium Outlet Prague Airport (POP) se nachází nedaleko mezinárodního Letiště Václava Havla, přímo vedle rychlostí komunikace R7. Pro návštěvníky je připraveno zastřešené parkoviště, které má kapacitu až 2400 míst. Kromě atraktivní nabídky nájemců je centrum unikátní interiérem ve stylu ulic staré Prahy a možností sledovat přistávající letadla z kryté terasy. V současnosti POP nabízí 20 tisíc m2 pronajímatelné plochy.

Více než 70 obchodů a 200 světových značek

Návštěvníky do tohoto nákupního centra lákají atraktivní ceny, které by měly být o 30 až 70 % nižší než v klasických obchodech. Zastoupení zde mají módní značky Gant, Guess, La Martina, Karl Lagerfeld, Burberry, Ralph Lauren, Moschino nebo Lacoste; sportovní značky Adidas, Alpine Pro, Nike nebo Roxy; prodejny se spodním prádlem Lisca a Palmers. Za outletové ceny zde lze pořídit i potřeby do domácnosti značek Krups, Rowenta, Tefal nebo hračky v populárním řetězci Hamleys.

Premium Outlet Prague Airport nesplňuje vaše požadavky? Nechte nám na sebe kontakt a rádi vám pomůžeme najít prostory dle vašich představ.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre