Galerie Harfa Praha

Českomoravská 2420/15a, Praha MAPA 41 500 m2 160 obchodů

Charakteristika

Maloobchodní a kancelářské prostory

V blízkosti O2 Arena

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

H&M
Orsay
KFC
Intersport
Albert

Maloobchodní prostory k pronájmu ve Vysočanech

Nákupní centrum Galerie Harfa se nachází v Praze 9 – Vysočany, v těsném sousedství O2 Areny. V bezprostřední blízkosti jsou situováné stanice metra Českomoravská, autobusový terminál, tramvajové linky v ulici Českomoravská a Sokolovská a železniční nádraží Praha Libeň. Centrum nabízí dvoupodlažní podzemní parkování, které má kapacitu 1 600 parkovacích míst. Vzhledem ke své strategické poloze je obchodní centrum tou správnou volbou pro pronájem obchodní jednotky.

Pestrá nabídka obchodů a služeb

Galerie Harfa disponuje maloobchodní plochou o celkové výměře 49 tisíc m2. Na této ploše je návštěvníkům k dispozici 160 obchodů, restaurací a služeb. Mezi nájemce patří hypermarket Albert, sportovní prodejny A3 sport, Intersport, Nebbia, obchody s elektronikou Datart, iStores Apple Premium Reseller nebo značková prodejna LG. Návštěvníky do centra lákají také módní značky a obchody s obuví a doplňky – Lindex, Esprit, Orsay, Deichmann, Baťa a mnoho dalších.

Vedle široké nabídky obchodů nechybí celá řada služeb: barber shop, směnárna, kadeřnictví, pobočky bank a operátorů. Centrum také disponuje fitness centrem Form Factory, saunovým světem Saunia nebo adventure golfem. V neposlední řadě je velkým lákadlem unikátní terasová střešní zahrada přístupná z restaurací a food courtu, která nabízí velké dětské hřiště, ledové kluziště, zábavní vodní prvky a multimediální atrakce.

Máte zájem o pronájem obchodu v Praze, ale Galerie Harfa nevyhovuje vašim požadavkům? V Praze 9 nabízíme několik dalších volných jednotek k pronájmu.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre