Port7 - building D

Partyzánská , Praha MAPA 16,5 - 18,5 EUR / m2 / měsíc Q3 2023

Charakteristika

Inovativní administrativní komplex

Zelená budova

Energetická náročnost B

Vybavenost

Přístup 24/7
Stojan na kola
Kantýna
Fitness
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Terasa
5 minut od metra
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
4th floor 708 m2 Q3 2023 18,5 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří v nové, udržitelné budovy v Praze 7-Holešovicích

Nový komplex Port 7 sestává ze sedmi věží, z nichž 3 budovy jsou administrativní (Alexandria, Dover, Edinburgh). Jedná se o jedinečný projekt na nábřeží Vltavy v Holešovicích v blízkosti Trojského mostu. Kampus Port 7 by se dal označit za „město ve městě“, protože v budoucnu zde kromě restaurací a kaváren budou také kosmetický salon, vinárna, lékárna, obchod s potravinami, ale také služby wellness centra, školy a školky. To celé obklopené zelení s promenádou podél řeky a řadou sportovišť. Očekává se, že toto místo přitáhne pozornost jak nájemců budov, tak obyvatel Holešovic a ostatních čtvrtí.

Chytrá a udržitelná budova

Budova D navazuje na páteřní budovu E a je orientovaná směrem k řece. K pronájmu nabízí 3 700 m2 kancelářské plochy. V rámci komplexu budou moci návštěvníci využívat chytrý systém, který jim jednak zjednoduší denní užívání budovy, ale současně je propojí s dalšími lidmi a jejich pracovním prostředním. Skrz tento systém bude možné bezkontaktně zaparkovat, vstoupit do budovy a kanceláře nebo objednávat služby virtuální recepce.

Port 7 je vysoce udržitelný objekt, při jehož výstavbě se z okolí odstranila ekologická zátěž a při jeho následném užívání se efektivně snižuje spotřeba energií nebo pitné vody, př. dešťová voda využívaná k zalévání zeleně, LED osvětlení, výtahy s rekuperací energie nebo ekologickém systémem chlazení a topení.

Podpora alternativních způsobů dopravy

Lokalita je výborně dostupná všemi dopravními prostředky. Přímo vedle budovy je vlakové nádraží, které lze využít jak k městské, tak příměstské a dokonce mezinárodní dopravě. Stanice metra linky C, tramvajové a autobusové zastávky jsou v docházkové vzdálenosti. Přímo ze stanice Nádraží Holešovice vede ke komplexu nově vybudovaný podchod vedoucí pod kolejemi. Do areálu se dá také snadno dostat autem, a to díky blízkému napojení na městský okruh, pražskou magistrálu a síť dálnic. Pro auta je vyhrazeno parkování v podzemním patře.

V rámci budovy jsou ale rovněž podporovány alternativní způsoby. Cyklisté mohou využít jednu z několika páteřních cyklostezek vedoucí k budově. V podzemním parkingu jsou jim pak k dispozici kolárny se sprchami a ručníkovým servisem. V jednání jsou rovněž dobíjecí místa pro elektromobily a elektrokola. Do kampusu lze ale také připlout na kajaku, jachtě nebo paddleboardu.

Kanceláře k pronájmu v Holešovicích

Pokud tato nabídka nevyhovuje vašim požadavkům, neváhejte se podívat na naši širokou nabídku nemovitostí v Praze 7.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre