Port7 - building E

Partyzánská , Praha MAPA 15,5 - 16,5 EUR / m2 / měsíc Q3 2023

Charakteristika

Multifunkční projekt

Úsporná a udržitelná stavba

Energetická náročnost B

Vybavenost

Přístup 24/7
Stojan na kola
Kantýna
Fitness
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Terasa
Otevírací okna
Parkování
5 minut od metra
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
4th floor 506 m2 Q3 2023 15,5 - 16,5 EUR/m²/měsíc
6th floor 580 m2 Q3 2023 15,5 - 16,5 EUR/m²/měsíc
4th floor 1820 m2 Q3 2023 15,5 - 16,5 EUR/m²/měsíc
1st floor 1318 m2 Q3 2023 15,5 - 16,5 EUR/m²/měsíc
3rd floor 508 m2 Q3 2023 15,5 - 16,5 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří v nízkoenergetické budově v Praze 7-Holešovicích

Projekt Port 7 nabízí inovativní, nízkoenergetické a především zdravé pracovní prostředí u vlakového nádraží Holešovice v blízkosti řeky Vltavy a Trojského mostu. Tento moderní kampus nabízí k pronájmu více než 35 tisíc m2 ve třech administrativních budovách, které jsou označovány jmény Alexandria, Edinburgh a Dover. Do budoucna bude kampus soběstačný, co se týče veškeré občanské vybavenosti. Pro nájemce budou k dispozici restaurace, kavárny, obchod s potravinami, lékárna, salony krásy, škola, škola nebo wellness centrum. Toto „město ve městě“ přiláká nejen nájemce komplexu, ale také obyvatele Holešovic a dalších pražských čtvrtí.

LEED Platinum a WELL Platinum certifikáty

Budova E vyrostla podél železniční tratě a je největší administrativní budovou projektu Port 7. Tato páteřní osa projektu nabízí téměř 28 tisíc m2 k pronájmu s 24/7 recepcí, ostrahou a dalšími výhodami. Vnitřní prostory mají dostatek denního světla a čerstvého vzduchu. Veškeré použité materiály v interiéru jsou přísně kontrolovány pro obsah těkavých organických látek. Odpočívat mohou nájemci na střešní terase nebo v okolí budovy, kde je plno zeleně. Kvalitním zdravým vnitřním prostředí budova cílí na dosažení certifikace WELL Platinum.

Při výstavbě se ale kladl důraz také na nízkou energetickou náročnost a udržitelnost budovy. Z brownfieldu se odstranila ekologická zátěž, která by byla nebezpečná pro lidské zdraví a životní prostředí. Podporují se zde inovativní způsoby dopravy, které jsou ohleduplné k životnímu prostředí. Dešťová voda slouží k zalévání zeleně. Sto procent energie je z obnovitelných zdrojů a současně se klade důraz na minimalizaci spotřeby energie prostřednictvím LED osvětlení, výtahy s rekuperací energie nebo ekologickým chlazení a topením.

Výborná dostupnost MHD a autem

Do komplexu se lze dostat všemi dopravními prostředky. Přímo vedle budovy je vlakové nádraží, skrz které se lze dostat na zastávky MHD, a to ke stanici metra linky C, tramvajovým a autobusovým zastávkám Nádraží Holešovice. Snadná je také dostupnost autem, a to díky napojení na městský okruh, pražskou magistrálu a síť dálnic. Unikem je možnost připlutí po Vltavy na kajaku, paddleboardu, v menší lodi nebo lodním taxi.

Cyklisté mohou k cestě do práce využít jednu z několika páteřních pražských cyklostezek a následně kolo nechat v kolárně, která je v podzemním parkingu spolu se sprchami. Pro elektromobily a elektrokola jsou v jednání dobíjecí stanice.

Další kanceláře v okolí Holešovic

Tato nabídka nesplňuje vaše požadavky? Podívejte se na další kancelářské prostory k pronájmu v městské části Praha 7 – Holešovice.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre