Classic 7 Business Park - Sublease

Jankovcova 1037/49, Praha MAPA 15,5 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Unikátní kancelářský komplex u řeky

Veškeré služby a snadné spojení do centra

Energetická náročnost B

Vybavenost

Přístup 24/7
Kantýna
Fitness
Výtah
Recepce
Restaurace
Security

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
1st floor 434 m2 K dispozici ihned 15,5 EUR/m²/měsíc
1st floor 558 m2 K dispozici ihned 15,5 EUR/m²/měsíc

Podnájem reprezentativních kanceláří v administrativním komplexu v Holešovicích

Kancelářský komplex Classic 7 Business Park vzniknul citlivou rekonstrukcí bývalého průmyslového areálu v Praze 7 – Holešovicích. Ikonické industriální objekty včetně bývalého parního mlýna jsou dnes sídlem malých i velkých společností, které chtěly podnikat v moderních prostorech s neopakovatelnou atmosféru v dynamicky se rozvíjející lokalitě.

V první fázi byl původní holešovický parní mlýn přestavěn na kancelářský prostor. Oba památkově chráněné objekty spojuje moderní most, který také zahrnuje kancelářské prostory. V druhé fázi zcela nově vytvořenou kancelářskou budovu doplnil i Business Park. Hlavní myšlenkou projektu bylo skloubit industriální architekturu z počátku 20. století s nejpokročilejší technologií a vytvořit tím unikátní, nadčasový prostor. Kancelářské prostory třídy A nabízejí očekávané mezinárodní standardy a normy.

Služby pro nájemce

Kancelářský komplex nabízí svým nájemcům velké množství služeb: reprezentativní centrální recepce v každé budově, 24/7 přístup pomocí magnetických karet, nepřetržitá ostraha, správce a údržba, parkování, zázemí pro jízdní kola, šatny a sprchy pro cyklisty, restaurace, kavárna, kantýna, supermarket, zubař, barbershop a bankomat.

Technická specifikace kancelářských prostor

Budovy nabízí moderní prostory respektující požadavky a přání jednotlivých nájemců. Patra lze pronajmout jako celek nebo rozdělit na několik jednotek. Následně lze prostory flexibilně koncipovat jako open space nebo samostatné kanceláře. Kanceláře mají otevíratelná okna, klimatizaci, zdvojené podlahy, možnost napojení na optický kabel nebo vnitřní žaluzie.

Skvělá dostupnost komplexu autem i MHD

Classic 7 je snadno dostupný jak autem, tak MHD. V okolí je hned několik autobusových a tramvajových zastávek, a to Maniny, Ortenovo náměstí nebo V Přístavu. Díky těmto tramvajovým nebo autobusovým linkám se lze jednoduše dostat k jedné z okolních stanic metra – Vltavská, Nádraží Holešovice (trasa C), Palmovka (trasa B). V okolí jsou také hlavní dopravní tepny, které zajišťují jednoduchou návaznost na dálnice D1, D5, D8 a D11. Nedaleko je také vlakové nádraží Praha-Holešovice, které zajišťuje městskou, meziměstskou a mezinárodní spojení.

Výjimečné Holešovice

Areál a jeho okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost. Holešovice jsou výjimečné pro množství kvalitních restaurací a kaváren a možností kulturního vyžití, př. Centrum současného umění DOX, La Fabrika, Rock Opera Praha a další.

Další kanceláře ve čtvrti Praha 7-Holešovice

Tato nabídka vás nezaujala? Podívejte se na další kanceláře, které nabízíme v této lokalitě.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre