Contera park Mošňov

Mošnov MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Přímo na mezinárodním letišti Leoše Janáčka

Kvalifikovaná pracovní síla

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
Hall A, unit 2 1 290 m2 Nyní k dispozici
hall B 12 000 m2 K dispozici za 9 měsíců

Pronájem logistických prostor Contera Park Mošňov

Contera park Mošnov je moderní průmyslový park, který se nachází přímo na mezinárodním letišti Ostrava – Mošnov a nabízí přímé propojení s letištěm.

Park je snadno přístupný městskými a příměstskými dopravními systémy a zastávka linek veřejné dopravy je přímo u vchodu do parku. Díky své unikátní lokalitě poskytuje park skvělou příležitost pro nájemce, kteří mají možnost využívat výhody strategické polohy, a to zejména rychlého napojení na leteckou, dálniční (D1 i D48) i železniční síť.

Park vhodný pro logistiku:
Pronájem skladových prostor a výrobních prostor Ostrava – Mošnov je jedinečná příležitost pro klienty specializující se na logistiku i lehkou výrobu. Společnosti využijí atraktivní polohu parku, která nabízí vše, co nájemci potřebují. Park poskytuje jedinečné podmínky pro obchodní aktivity včetně terminálu silniční i železniční nákladní dopravy.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Pokud Contera park Mošnov nesplňuje vaše požadavky, prohlédněte si i další nabídky v této lokalitě nebo se obraťte na naše experty, kteří vám pomohou s hledáním ideálních prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre