Areál Mošnov

Mošnov MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

V blízkosti letiště

K dispozici služby

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
410 780 m2 Nyní k dispozici

Pronájem prostor v areálu Mošnov

Nabízíme prostory k pronájmu přímo u mošnovského letiště. Areál Mošnov je přístupný z komunikací i přímo z letištní plochy a je situován ve strategické průmyslové zóně Ostrava – Mošnov. Objekt je situován v Moravskoslezském kraji nedaleko města Ostravy, přímo u silnice I. třídy č. 158, mezi sjezdem k letišti Leoše Janáčka Ostrava a sjezdem do průmyslové zóny. Z hlediska automobilové dopravy je areál napojen na dálnici D1 (exit č. 336) Brno – Olomouc – Ostrava. Tato dálnice je součástí dálniční sítě České republiky, Slovenska i Polska. Rychlostní silnice R48 se nachází ve vzdálenosti 5 km.

Skladové a výrobní prostory přímo u letiště

V areálu se nachází garáže, vrátnice, čerpací stanice pohonných hmot a zpevněné i nezpevněné plochy. Objekt je temperován, k dispozici je CCTV. Celý areál je oplocen a střežen bezpečnostní službou. Je rovněž možné využít služeb nakládání se zbožím včetně celního skladu.

Pro bližší informace či konkrétní nabídku nás prosím kontaktujte. Pokud vás areál Mošnov nezaujal, podívejte se na naší další nabídku v okolí Ostravy nebo se obraťte na naše experty, kteří vám pomohou najít to nejvhodnější řešení.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre