RTL Park Ostrava

Ostrava MAPA K dispozici za 12 měsíců

Charakteristika

Moderní skladové nebo výrobní prostory

V blízkosti centra Ostravy

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
Warehouse 9 000 m2 K dispozici za 12 měsíců

Pronájem skladů a výrobních prostor v RTL parku Ostrava

Areál RTL Park Ostrava se nachází v těsné blízkosti centra Ostravy. Park těží z jednoduchého napojení na dálnici D1 (exit 647) a železniční sítě vedoucí do Polska a na Slovensko. Špičkové je také spojení do centra Ostravy městskou hromadnou dopravou, konkrétně linkou trolejbusu 105. Železniční zastávka se nachází ve vzdálenosti dvou kilometrů. V okolí parku je velká dostupnost kvalifikované pracovní síly. Dálnice D1, která propojuje areál s Brnem, hlavním městem Prahou nebo Polskem, se nachází v blízkosti 1 km a zajišťuje tak rychlou a přímou distribuci na český i mezinárodní trhy. Letiště Ostrava-Mošnov je vzdálené 28 km.

Moderní prostory vhodné pro skladování a logistiku

Moderní prostory třídy A jsou vhodné jak pro skladování a logistiku, tak pro lehkou výrobu. Areál je ve vysokém standardu a nájemcům nabízí čistou výšku 10,5 -17,5 m. Dále park disponuje bezprašnou podlahou, nosností 5 t/m, přímými vjezdy, LED osvětlení, sprinklery a dostatečným počtem parkovacích míst.

Širší nabídka nabízených prostor k pronájmu

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Pokud tyto prostory nesplňují vaše očekávání, podívejte se na naši širokou nabídku skladových a výrobních prostor k pronájmu, které nabízíme v Moravskoslezském kraji.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre