Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Forum Karlín, kanceláře budoucnosti

Forum Karlín nabízí jedinečný pohled na to, jak budou kancelářské budovy vypadat v budoucnosti. Částečně zrenovovaný a částečně nově postavené Forum Karlín se nachází v pražské čtvrti Karlín na Praze 8, kde byly od roku 1908 vyráběny moderní parní kotle pro celé Rakousko-Uhersko.

Economia a další budovy

Forum Karlín bude sestávat z několika budov. Jednou z nich bude zrekonstruovaný vydavatelský dům Economia o výměře 4 000 m2, dále futuristická galerie koncipovaná jako multifunkční centrum o rozloze 2 000 m2 a kancelářská budova o velikosti 9 500 m2.

6 pater na 9 500 m2

Kancelářská budova "karlínské forum" byla navržena světově známým španělských architektem Ricardem Bofillem a poskytne přibližně 9 500 m2 prostor rozdělených do šesti pater. Některá podlaží mají vlastní terasy, které jsou řešené jako zóny pro odpočinek.

Forum Karlín je situován do srdce oblíbené čtvrti Karlín, která je pověstná svou kosmopolitní atmosférou a širokou nabídkou služeb, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti nebo mohou být na požádání doručeny.

Metrem či autem bez problému

Stanice metra Křižíkova (trasa B) se nachází hned za rohem a dobrá automobilová dostupnost je garantována jednak umístěním projektu do centra města a dále podzemními garážemi s mnoha parkovacími místy pro návštěvníky.

Pernerova 673/49, Praha 8 (Mapa) K dispozici IHNED
Unikátní projekt umstěný v populární kancelářské lokalitě Flexibilní a rozsáhlá kancelářská patra Energetická náročnost G
Minimální velikost kanceláří / 946 m²
Odeslat PDF na e-mail

Kanceláře

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
6. patro 561 m² IHNED 15.29 EUR / m² / měsíc

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.