River Garden II-III

Rohanské nábřeží 23, Praha MAPA 16,3 - 18,0 EUR / m2 / měsíc K dispozici do 16 měsíců

Charakteristika

Kanceláře typu A

Žádaná lokalita Karlína

Energetická náročnost B

Vybavenost

Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování
5 minut od metra
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
3rd floor 1126 m2 K dispozici do 16 měsíců 16,3 - 18,0 EUR/m²/měsíc
3rd floor 467 m2 K dispozici do 9 měsíců 16,3 - 18,0 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří v Karlíně

River Garden Office II-III představuje přirozené napojení na markantní architekturu vybudovanou podél Rohanského nábřeží, které je považováno za exkluzivní (hlavní) business adresu. Do kanceláří se snadno dopravíte metrem, automobilem nebo třeba na kole.

Výborná dopravní dostupnost

Přímo naproti projektu River Garden Office II je situován výstup ze stanice metra Křižíkova (trasa B). Krom toho je místo skvěle dostupné autem, a to podél Rohanského nábřeží, které je napojené na magistrálu. V neposlední řadě je budova umístěna přímo u oblíbené cyklostezky, která prochází podél Vltavy a tím pádem je tak lehce dosažitelná i pro nájemce, kteří raději volí alternativní způsob dopravy do svého zaměstnání.

Špičkové kanceláře s nízkými provozními náklady

Kanceláře mají minimální provozní náklady, 7 podlaží a celkem 22 000 m2. Svým nájemcům nabízí nově vybudované prostory v nejvyšší kvalitě a se zaměřením na minimalizaci provozních nákladů. Velkým benefitem je pak úzká návaznost na centrum města.

Široká nabídka služeb v okolí

Kompletní vybavenost lokality nabídne optimální komfort pro zaměstnance společností, které se rozhodnou umístit zde své sídlo. River Garden Office II, realizovaný společností HB Reavis, poskytne mimo nepřeberného množství služeb a obchodů umístěných do přízemí také parkovací místa v podzemních garážích.

Energetická certifikace na dosah

Západní a východní fasády projektu jsou výrazně designově odlišné, a proto se zajisté stanou významnou architektonickou dominantou Prahy. Energetická certifikace je na dosah ruky. Projekt pro svoji kvalitu provedení usiluje o získání energetické certifikace ve vysokém stupni Very Good.

Další kanceláře v Praze 8

Není River Garden II–III tím, co hledáte? Podívejte se na další kanceláře k pronájmu v komplexu River Garden Office nebo v celé oblasti Prahy 8.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre