Rohan Business Center

Rohanské nábřeží 671/15, Praha MAPA 17,1 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Flexibilní rozvržení prostor

V širším centru Prahy

Energetická náročnost C

Vybavenost

Kantýna
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
5 minut od metra
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
3rd floor 667 m2 K dispozici ihned 17,1 EUR/m²/měsíc

Kanceláře k pronájmu Karlín

Nový administrativní projekt se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 8 – Karlín. Výbornou dostupnost zajišťují nedaleké tramvajové zastávky, ale i stanice metra Florenc a Křižíkova (trasa B). ROHAN je velmi dobře dosažitelný automobilem ze Severojižní magistrály, která umožňuje snadný přístup na dálnice D1 a D8 a další důležité dopravní tepny. Cesta automobilem na mezinárodní Letiště Václava Havla trvá necelých 30 minut.

Vše je z kanceláře pár kroků

Hlavní výhodou této lokality je dobře zavedená infrastruktura: pošty, obchody, restaurace, fitness, hotely atd. v těsné blízkosti projektu.

Kanceláře typu A

Jedná se o osmipatrovou novostavbu, která nabízí kancelářské prostory kategorie A o ploše cca 8 300 m2. Přízemí nabízí přes 750 m2 maloobchodních prostor. Typické patro o velikosti 1 260 m2 lze flexibilně členit.

Maximální variabilita prostor

Rohan Business Center umožňuje efektivní využití ploch a zabezpečuje zároveň vysoký uživatelský komfort pro nájemce. Koncept budovy byl zcela podvolen budoucím požadavkům na maximální variabilitu prostor, díky čemuž nikterak neomezuje svého nájemce při volbě vnitřního uspořádání kanceláří. Jednotky lze flexibilně dělit od cca 150 m2.

Nadstandardní vybavení prostor

Budova má dva samostatné vstupy s reprezentativní recepcí. Samozřejmostí je kartový vstupní systém s turnikety. Profesionální správa budovy zajišťuje bezpečnost a pohodlí. Zdvojené podlahy tlumí kroky. Prostory jsou vybavené kvalitními zátěžovými koberci. Okna můžete libovolně otevírat a před slunečními paprsky vás ochrání externí žaluzie.

Další kanceláře v Praze 8

Zaujaly vás kanceláře Rohan Business Center? Neváhejte nás kontaktovat. Pokud hledáte odlišné kanceláře, prohlédněte si nabídku administrativních prostor k pronájmu v Praze 8.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre