Na Příkopě Praha

Na Příkopě 8, Praha MAPA 50 000 m2 100 obchodů

Charakteristika

Přední nákupní třída v Praze

Jednotka 143 m2 - volná ihned

Hlavní nájemci

Gant
Lacoste
Michael Kors
Pandora
Swarovski
Tommy Hilfiger
Zara
Deichmann
Adidas
Nike

Pronájem obchodních prostor na Praze 1

Na Příkopě je vyhlášená nákupní ulice, která leží v samém srdci Prahy, mezi Václavským náměstím a náměstím Republiky. Na tomto bulváru se nachází také další významné nákupní pasáže: Myslbek, propojující Staré a Nové Město; chráněná kulturní památka Černá Růže a Slovanský dům disponující rozlehlou zahradou ideální k odpočinku. Díky své strategické poloze si Příkopy nemohou stěžovat na nedostatek návštěvníků. Ulicí procházejí jak místní lidé, tak turisté, a díky tomu má velký potenciál oslovit širokou škálu lidí.

Masové i prémiové značky

Příkopy nabízí příjemnou směsici masových a prémiových značek. Zara, Mango, H&M, Tommy Hilfiger a Gant je jen zlomek módních značek, které mají Na Příkopě svůj domov. Oblíbenými obchody jsou také šperky Pandora a Swarovski, parfumerie Douglas nebo prodejny s obuví Ecco a Salamander. Dalším atraktivním místem je britské hračkářství Hamleys, které na ploše čtyř pater kombinuje prodej hraček se zábavním parkem. Vedle těchto a mnoha dalších obchodů najdou návštěvníci Na Příkopě několik restaurací, kaváren a kvalitní služby.

Máte zájem o pronájem komerčních prostor na Praze 1, ale ulice Na Příkopě vás nezaujala? Podívejte se na naše další nabídky v této lokalitě.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre