Obchodní dům Kotva Praha

Naměstí republiky 8, Praha MAPA 25 780 m2 110 obchodů

Charakteristika

Jedinečná architektura

Pestrá nabídka obchodů

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

Dior
Euronics
Blažek
Albert

Pronájem obchodu na Praze 1

Obchodní dům Kotva je situován na náměstí Republiky naproti nákupnímu centru Palladium. Tento věhlasný obchodní dům vzniknul v letech 1970-1975 podle návrhu manželů Machoninových a dodnes je považován za jednu z nejvýraznějších pražských staveb. Každé patro a část Kotvy má svůj unikátní koncept, přesto dohromady tvoří kompaktní celek. Obchody, restaurace a kvalitní služby jsou rozprostřeny do 5 pater a dále je návštěvníkům k dispozici parkování v podzemních garážích a sluneční terasa s restaurací T-Anker. Pronájem obchodu právě v Kotvě je rozhodně trefou do černého.

Luxusní zboží tradičních českých i světových značek

V OD Kotva najdou návštěvníci tradiční české i světové značky, např. Blažek, KARA, Pietro Filipi, Gerry Weber, Lisa Campione a mnoho dalších. Současně jsou pro návštěvníky připravené specializované prodejny spodního prádla, domácích potřeb nebo šperků. V kompletně zrekonstruovaném 4. patře se nachází unikátní retailový projekt Bibloo Concept Store, který zákazníkům představuje to nejzajímavější ze světa módy, designu, služeb a technologií.

Máte zájem o pronájem obchodních prostor na Praze 1, ale OD Kotva nevyhovuje vašim požadavkům? Podívejte se na další možnosti v centru Prahy.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre