Galerie Fénix Praha

Freyova 945, Praha MAPA 12 281 m2 75 obchodů

Charakteristika

V blízkosti kongresový hotel

Skvělá dopravní dostupnost

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

dm drogerie
Euronics
Sportisimo
Billa

Obchodní prostory k pronájmu ve Vysočanech

Komplex nákupního centra Fénix a kongresového hotelu se nachází v pražské části Vysočany. V bezprostřední blízkosti je stanice metra B Vysočanská a současně je centrum skvěle dostupné autobusy, tramvajemi a vlaky. Pro návštěvníky využívající automobilovou dopravu je připraveno 600 parkovacích míst v podzemních garážích. Centrum disponuje více než 12 tisíci maloobchodní plochy a 70 obchody, restauracemi a službami.

Dvě patra obchodů, služeb a restaurací

Mezi oblíbené obchody centra patří Sportisimo, Marks and Spencer, Tchibo, drogerie DM, Datart nebo knihkupectví Kanzelsberger. Nákupní centrum je vyhledávané také pro široký sortiment potravin a delikates. Na ploše 1 200 m2 se nachází supermarket Billa a dále zde návštěvníci najdou Delmart, La Formaggeria, pekařství, masnu a vinotéku. V Galerii Fénix je dostupná široká škála služeb od poboček pošty, bank, přes květinářství až po služby barber shopu, čistírny oděvů a auto myčky.

Praha 9 nabízí také další prostory k pronájmu. Pokud Nákupní centrum Fénix nesplňuje vaše požadavky, podívejte se na další možnosti v okolí.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre