Bořislavka Praha

Kladenská , Praha MAPA 9 600 m2 60 obchodů

Charakteristika

Výborná dostupnost a vizibilita

Šetrný vůči životnímu prostředí

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

dm drogerie
Lidl

Pronájem obchodních prostor na Praze 6

Obchodní centrum Bořislavka je situováno v městské části Praha 6, na Evropské třídě, se skvělou dostupností k mezinárodnímu letišti Václava Havla. V blízkosti centra se nacházejí pražské čtvrti Hanspaulka, Střešovice, Ořechovka a Dejvice. Díky své strategické poloze je Praha 6 vyhledávaná nejen pro bydlení, ale také významnými mezinárodními a českými firmami pro sídla svých společností. Bořislavka centrum je ideálním místem pro pronájem maloobchodních prostor vzhledem k nesaturovanému retailovému trhu.

Přímo na metru linky A

Centrum je výborně dostupné nejen autem, ale také městskou hromadnou dopravou. Vedle centra jsou autobusové a tramvajové zastávky a současně je centrum napojeno na metro linky A. Kromě stanice metra je obchodní pasáž přístupná také z ulic Kladenská a Evropská. Obchodní pasáž návštěvníkům nabízí pestrou nabídku kvalitních obchodů a služeb ve dvou podlažích. Mezi nájemce patří například supermarket Lidl, drogerie DM, knihy Dobrovský a mnoho dalších.

Hledáte obchod k pronájmu, ale Bořislavka Centrum neodpovídá vašim potřebám? Podívejte se na naši další nabídku komerčních prostor k pronájmu v Praze.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre