The Flow Building - Servisované kanceláře

Václavské náměstí 47, Praha MAPA Na dotaz K dispozici ihned

Charakteristika

Jedinečný projekt na Václavském náměstí

Certifikát BREEAM

Energetická náročnost A

Vybavenost

Káva
Čaj, voda
Osobní úložný prostor
Internet
Úschova kol
Zasedací místnost
Telefonní budky
Tisk a skenování
Poštovní služby

Pronájem kanceláří na Václavském náměstí

The Flow Building je dominantní projekt na rohu Václavského náměstí a Opletalovy ulice, přímo u centrálního uzlu veřejné hromadné dopravy. Budova má vynikající napojení na metro a tramvajové zastávky. Stanice metra Muzeum (trasa A a C) a Můstek (trasa A a B) jsou ve vzdálenosti do 2 minut chůze. V těsné blízkosti jsou také tramvajové zastávky Vodičkova, Muzeum a Jindřišská. Hlavní vlakové nádraží je situováno v docházkové vzdálenosti. Budova disponuje zabezpečeným podzemním parkovištěm se 129 parkovacími místy. Výhodou jsou i prostory pro úschovu jízdních kol a zázemí pro cyklisty. V okolí budovy je veškerá občanská vybavenost a široké spektrum služeb.

Unikátní projekt s nejnovějšími technologiemi

Budova je kombinací jedinečného designu 21. století a nejnovějších technických řešení. Předností projektu jsou rozměrné flexibilní prostory a velké množství přirozeného denního světla. Objekt získal hodnocení BREEAM Outstanding a poskytuje zdravé a příjemné prostředí pro jeho uživatele.

Pronájem servisovaných kanceláří v Praze 1

Objekt nabízí i možnost pronájmu servisovaných kanceláří a coworkingových prostor. Plně vybavené kanceláře doplňují reprezentativní zasedací místnosti, špičkové konferenční prostory, komfortní relax zóny a terasa na střeše budovy pro odpočinek zaměstnanců. V ceně nájmu jsou zahrnuty služby recepce, asistentů, baristů a dalších služeb.

Další kanceláře v Praze 1

Prohlédněte si další kanceláře k pronájmu v Praze 1 nebo se neváhejte obrátit na naše experty, kteří vám pomůžou s hledáním prostor dle vašich požadavků.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe trh flexibilních kanceláří.

Zajistíme pro vás prohlídky i veškerou komunikaci s provozovatelem.

Neplatíte nám provizi ani žádné jiné poplatky.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre