Na Příkopě 15 - coworking a servisované kanceláře

Na příkopě 15, Praha MAPA Na dotaz K dispozici ihned

Charakteristika

Moderní kanceláře v centru Prahy

Prestižní kancelářská adresa

Energetická náročnost G

Vybavenost

Káva
Čaj, voda
Osobní úložný prostor
Internet
Zasedací místnost
Tisk a skenování
Poštovní služby

Coworking a servisované kanceláře v Praze 1

Budova se servisovanými kancelářemi se nachází v samém srdci Prahy. Díky svému praktickému umístění na známé obchodní třídě jsou kanceláře skvěle dostupné autem i veřejnou dopravou – v pěším dosahu se nachází stanice metra Můstek (trasa A, B), Muzeum (trasa A, C), tramvajové spoje i vlaková nádraží (Hlavní nádraží a Masarykovo nádraží).

Servisované kanceláře Na Příkopě 15

Servisované kanceláře situované na populární byznysové adrese Na Příkopě 15 představují ideální řešení pro všechny, kdo hledají pronájem stylových, plně vybavených kancelářských prostor s flexibilní dobou nájmu. Projekt nabízí samostatné kanceláře, pronajmout si můžete i zařízené zasedací místnosti.

Flexibilní doba nájmu a špičkové vybavení

Přímo na patře se nachází recepce, kuchyňky, toalety, prostorný koridor a technické zázemí. Samozřejmostí je i pestrá nabídka služeb pro vaši maximální efektivitu: vysokorychlostní WiFi, chytré tiskárny, podpora denní recepce, IT servis či právní poradenství. Nájemci mají možnost využít parkování v podzemních garážích přímo v Dětském domě, v budově navíc funguje nepřetržitá ostraha.

Veškeré služby na dosah

Díky blízkosti Václavského náměstí a Náměstí republiky v okolí servisovaných kanceláří sídlí spousta podniků a služeb, které nájemcům zajisti veškerou občanskou vybavenost a široké spektrum služeb.

Další kanceláře v Praze 1

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Pokud tato nabídka nesplňuje vaše požadavky, prohlédněte si i další kanceláře k pronájmu na známé nákupní třídě Na Příkopě nebo v celé Praze 1.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe trh flexibilních kanceláří.

Zajistíme pro vás prohlídky i veškerou komunikaci s provozovatelem.

Neplatíte nám provizi ani žádné jiné poplatky.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre