Palác Ara - coworking a servisované kanceláře

28.října 371/1, Praha MAPA Na dotaz K dispozici ihned

Charakteristika

Moderní vybavené kanceláře

Vynikající lokalita

Energetická náročnost G

Vybavenost

Káva
Čaj, voda
Osobní úložný prostor
Internet
Úschova kol
Zasedací místnost
Telefonní budky
Tisk a skenování
Poštovní služby

Servisované kanceláře k pronájmu u Václavského náměstí v Praze 1

Známý projekt Palác Ara je situován v samém srdci Prahy na rohu Jungmannova náměstí a Perlové ulice, v blízkosti stanice metra Můstek (trasa A a B) v Praze 1. Výhodou této prestižní lokality v centru Prahy je vynikající dopravní dostupnost MHD a široká nabídka služeb velkoměsta. Mimo stanice metra je v docházkové vzdálenosti i několik tramvajových zastávek na Václavském náměstí a Národní třídě. Snadná dostupnost je také automobilem.

Pronájem coworkingových prostor u ulice Národní

Tato lokalita leží na křižovatce ulice Národní s Václavským náměstím, na kterém najdeme kvalitní restaurace, fast foody, desítky obchodů a veškerou občanskou vybavenost.

Nejmodernější technické vybavení

Coworking a servisované kanceláře zabírají pět pater paláce a nájemcům nabízí nejmodernější technologické vybavení, vysokorychlostní internet, poštovní služby, reprezentativní zasedací místnosti, konferenční prostory i komfortní relax zóny například na střešní terase budovy. Výhodou je také možnost účasti na různých komunitních akcích, které centrum pořádá.

Prvotřídní kanceláře v historické budově

Budova historického paláce má devět pater prvotřídních kancelářských prostor na celkové rozloze 4 500 m2. Nájemníci kanceláří jistě ocení klidné a prosvětlené pracovní prostředí. V posledních dvou patrech se navíc nachází terasy s ohromujícím výhledem na Hradčany či ulici Na Příkopě.

Další kanceláře v Praze 1

Nehledáte servisované kanceláře? Podívejte se na další nabídku kanceláří na Praze 1 nebo kontaktujte naše experty, kteří vám pomůžou s hledáním těch ideálních prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe trh flexibilních kanceláří.

Zajistíme pro vás prohlídky i veškerou komunikaci s provozovatelem.

Neplatíte nám provizi ani žádné jiné poplatky.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre