Slovanský dům - coworking a servisované kanceláře

Na Příkopě 22, Praha MAPA Na dotaz Obsazeno

Charakteristika

V centru Prahy

Moderní kanceláře u metra A a B

Energetická náročnost D

Vybavenost

Pronájem kanceláří ve Slovanském domě

Jedná se o elegantní multifunční komplex s celkovou pronajímatelnou plochou 22 574 m2. Ta je rozdělena mezi kanceláře třídy A (10 979 m2), konferenční a banketové sály (1 203 m2), obchodní galerii a restaurace včetně letních zahrádek v přízemí a suterénu komplexu (5 169 m2), multiplex kino (3 655 m2) a luxusní byty (1 568 m2).

Hledáte prestižní adresu pro svou firmu?

Tento mix služeb činí ze SLOVANSKÉHO DOMU ideální místo pro společnosti vyhledávající prestižní adresu v kombinaci s kvalitním zázemím služeb, které jsou potřebné pro formální i neformální jednání mající vliv na úspěch obchodu.

Lokalita: kousek od Staroměstského náměstí

SLOVANSKÝ DŮM se nachází v ulici Na Příkopě, kousek od Staroměstského náměstí, Prašné brány, Obecního domu a v bezprostřední blízkosti Náměstí Republiky, které je uzlem městské hromadné dopravy v centru Prahy (je zde stanice metra B, hlavní tramvajové a autobusové zastávky, Masarykovo nádraží).

Lokalita: kousek od Staroměstského náměstí

Dostupnost autem je také výborná, SLOVANSKÝ DŮM leží necelých 200 metrů od magistrály s příjezdem od Senovážného náměstí v jehož okolí je mnoho parkovacích možností. Nájemci mohou také využít vlastní parkovací stání v podzemí komplexu.

K dispozici i menší kanceláře od 17 m2

K dispozici jsou i malé vybavené kanceláře od 17 m2.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe trh flexibilních kanceláří.

Zajistíme pro vás prohlídky i veškerou komunikaci s provozovatelem.

Neplatíte nám provizi ani žádné jiné poplatky.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre