Slovanský dům - coworking a servisované kanceláře

Na Příkopě 22, Praha MAPA Na dotaz Obsazeno

Charakteristika

Prestižní lokalita v centru Prahy

Nedaleko linky metra A a B

Energetická náročnost D

Vybavenost

Servisované kanceláře k pronájmu v ulici Na Příkopě, Praha 1

Slovanský dům se nachází v ulici Na Příkopě, kousek od Staroměstského náměstí, Prašné brány, Obecního domu a v bezprostřední blízkosti náměstí Republiky. Díky tomu objekt těží z výtečné dopravní dostupnosti; je zde stanice metra B, hlavní tramvajové a autobusové zastávky a vlakové Masarykovo nádraží. Místo je centrem byznysu, nákupů a zábavy. Nájemci tu tak najdou vše, co potřebují.

Skvělá dopravní dostupnost

Dostupnost autem je také výborná, coworking a servisované kanceláře leží necelých 200 metrů od magistrály s příjezdem od Senovážného náměstí, v jehož okolí je mnoho parkovacích možností. Nájemci mohou také využít vlastní parkovací stání v podzemí komplexu.

Administrativní prostory v multifunkčním komplexu

Coworking a kanceláře jsou situovány v elegantním multifunkčním komplexu s celkovou pronajímatelnou plochou 22 574 m2. V ceně za pronájem jsou zahrnuty špičkové služby, které poskytuje personál coworkingového centra. Nájemci mají možnost využívat sdílené zasedací místnosti, recepci a další nabízené prostory.

Další kanceláře v Praze 1

Nejsou tyto servisované kanceláře podle vašich představ? Prohlédněte si naši nabídku administrativních prostor k pronájmu v Praze 1 nebo se obraťte na naše experty, kteří vám pomohou s hledáním kanceláří dle vašich požadavků.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe trh flexibilních kanceláří.

Zajistíme pro vás prohlídky i veškerou komunikaci s provozovatelem.

Neplatíte nám provizi ani žádné jiné poplatky.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre