Red Court

U Rustonky , Praha MAPA 15,9 EUR / m2 / měsíc Q1 2023

Charakteristika

Oblíbená lokalita Karlína

V blízkosti metra

Energetická náročnost G

Vybavenost

Stojan na kola
Výtah
Záložní zdroj energie
Recepce
Security
Terasa
Parkování
5 minut od metra
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
na 7098 m2 Q1 2023 15,9 EUR/m²/měsíc

Pronájem moderních kanceláří v populární lokalitě Karlína

Moderní multifunkční objekt je situován v rozvíjející se lokalitě nedaleko stanic metra Invalidovna a Palmovka (trasa B). Blízko budovy je také několik tramvajových zastávek (Libeňský most). Pohodlné spojení autem je zajištěno díky umístění u hlavní karlínské dopravní tepny – Rohanskému nábřeží. Výhodou je snadná dostupnost do centra Prahy do 6 minut, napojení na síť cyklostezek a dostatek parkovacích míst v podzemních garážích objektu.

Veškeré služby na dosah

V okolí budovy je nájemcům k dispozici široké spektrum služeb včetně několika restaurací, kaváren, supermarketů a sportovního zázemí. Lokalitu si za své sídlo zvolily renomované společnosti, jako je například Amazon nebo J&T Banka.

Vhodné pro malé i velké společnosti

Prostory jsou vhodným řešením pro malé i velké společnosti. Pronajímatelnou plochu o celkové výměře 7 112 m2 lze snadno flexibilně přizpůsobit podle přání jednotlivých nájemců. První patro budovy poskytuje téměř 800 m2 obchodních prostor k pronájmu.

Kvalitní design a moderní technologie

Projekt klade důraz na kvalitní design a implementaci moderních technologií. Budova má celkem 11 pater, z toho 8 nadzemních a 3 podzemní. Prostory jsou vybaveny klimatizací, otevíratelnými okny s venkovními žaluziemi, požárními sprinklery, centrální recepcí a sprchami na každém podlaží. Vstup do budovy funguje pomocí magnetických karet.

Další kanceláře v Praze 8

Není tato nabídka pro vás? Prohlédněte si i další administrativní prostory k pronájmu v Praze 8 nebo se neváhejte obrátit na naše experty, kteří vám pomůžou s hledám prostor na míru.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre