myhive Palmovka III

Voctářova 16, Praha MAPA 13,8 - 14,3 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Moderní projekt u metra

Skvělé dopravní spojení

Energetická náročnost G

Vybavenost

Přístup 24/7
Stojan na kola
Kantýna
Venkovní žaluzie
Výtah
Záložní zdroj energie
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování
5 minut od metra
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
Ground Floor 262 m2 K dispozici ihned 13,8 EUR/m²/měsíc

Kanceláře v moderní budově s historickým duchem

Nevšední spojení dvou nových administrativních budov s kulturní památkou. Současná architektura propojená s tradiční, revitalizovanou průmyslovou halou. Svým kosmopolitním charakterem odpovídá Palmovka Open Park životu moderního velkoměsta.

To vše ve výborně dostupné lokalitě v dynamicky se rozvíjející oblasti Libně se skvělým dopravním spojením do centra města.

Kancelářské jednotky i otevřený prostor

Projekt navazuje na již realizované projekty Palmovka Park 1 a Palmovka Park 2 ve stejné lokalitě. V rámci projektu vznikne 26 000 m2 pronajímatelných ploch.

Velkorysé a efektivně využitelné půdorysy jednotlivých pater poskytují nájemcům ideální možnost kombinovat otevřený prostor s klasicky uzavřenými kancelářskými jednotkami.

BREEAM EXCELLENT? Ano, splňují nejvyšší nároky

Autorem architektonického návrhu je ateliér Aulík Fišer architekti. Palmovka Open Park nabízí prostor pro kanceláře s nejvyššími nároky na pracovní prostředí a životní styl.

Patřičný komfort nájemců zajistí použití materiálů vysokého standardu. Využívá moderní technologie s dopadem na úsporný provoz budovy. Stavby budou certifikovány BREEAM EXCELLENT.

Ideální dopravní napojení zajišťuje především stanice metra Palmovka nacházející se v docházkové vzdálenosti (trasa metra B).

Neméně důležitá je tramvajová křižovatka deseti linek a nedaleké autobusové nádraží, které zajišťuje spojení se všemi částmi Prahy 8 a Prahy 9.

Další nabídka kanceláří

Nezaujali vás kanceláře v Palmovka Open Park III? Nevadí, podívejte se na nabídku komerčních objektů k pronájmu v ulici Voctářova.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre