Palác Karlín

Thámova 13, Praha MAPA 12,5 - 15,5 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Prestižní adresa

Zrekonstruovaná budova

Energetická náročnost C

Vybavenost

Kantýna
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování
5 minut od metra

Pronajměte si kancelář na prestižní adrese v Karlíně

Palác Karlín je kancelářská budova, která se nachází na rohu ulic Thámova a Křižíkova v pražském Karlíně. Tato původně funkcionalistická budova z přelomu 20. a 30. let 20. století dříve sloužila jako hlavní ředitelství podniku ČKD Dukla. V roce 1999 však stavba prošla kompletní rekonstrukcí, jejíž autorem byl španělský architektu Ricardo Bofill. Další rekonstrukcí interiérů a exteriérů a zejména modernizací prošla nedávno. Společnostem tak nabízí prvotřídní kancelářské prostory v atraktivní lokalitě.

Špičková dostupnost a viditelnost

Palác Karlín je nepřehlédnutelnou budovou v srdci Karlína, jen pár kroků od stanice metra Křižíkova (linka B) a stejnojmenné tramvajové zastávky. Bezproblémová doprava je také pro automobily. Budova nabízí přímé spojení se severojižní magistrálou s následným napojením na dálnice D1, D5, D8 a D11. Výhodou budovy je veškerá občanská vybavenost v okolí – restaurace, fastfoody, kavárny, fitness, supermarket a další obchody a služby.

Flexibilní řešení prostor

Administrativní budova nabízí svým nájemníkům moderní kancelářské prostory o celkové velikosti 16 650 m2. Součástí objektu jsou také maloobchodní prostory. Je na nájemci, jakým způsobem chce mít řešené kancelářské prostory, ať už preferuje open space nebo menší uzavřené kanceláře. Nájemcům je k dispozici centrální recepce s ostrahou. Prostory jsou klimatizovány, mají otevíratelná okna nebo zdvojené podlahy.

Další kanceláře k pronájmu na Praze 8

Palác Karlín nesplňuje vaše požadavky? Podívejte se na další kancelářské prostory v naší široké nabídce v této lokalitě.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre