Port7 - sublease

Partyzánská 18/23, Praha MAPA 17,0 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Udržitelná budova

Skvělá dopravní dostupnost

Energetická náročnost B

Vybavenost

Přístup 24/7
Stojan na kola
Kantýna
Fitness
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Terasa
5 minut od metra

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
na 1415 m2 K dispozici ihned 17,0 EUR/m²/měsíc
2nd floor 707 m2 K dispozici ihned 17,0 EUR/m²/měsíc
3rd floor 707 m2 K dispozici ihned 17,0 EUR/m²/měsíc

Podnájem moderních kanceláří u Nádraží Holešovice v Praze 7

Multifunkční kampus Port 7 se nachází na brownfieldu u Trojského mostu. Tři administrativní budovy (Alexandria, Edinburgh a Dover) nabízí k pronájmu více než 35 tisíc m2 špičkových kancelářských a maloobchodních prostor. Mezi budovami je piazzetta Port7, která bude centrem služeb, restaurací, obchodů nebo kaváren. Součástí kampusu také bude wellness centrum, škola nebo školka. Náplavka s upravenou parkovou zelení je ideální k odpočinku a setkání s kolegy či přáteli.

Udržitelnost a zdraví nájemců na první místě

Budova A (Alexandria) navazuje na budovu E a je orientovaná směrem k Vltavě. Celkem nabízí 4 200 m2 k pronájmu. Při výstavbě byl kladen důraz na udržitelnost a zdraví nájemců, a proto Port 7 cílí na zisk certifikací LEED a WELL. Dešťová voda je určená k zavlažování zeleně v parku, v budově se využívá 100 % energie z obnovitelných zdrojů, spotřeba energie se dále minimalizuje prostřednictvím LED osvětlení, výtahy s rekuperací energie nebo ekologickém systémem chlazení a topení.

Produktivitu zaměstnanců zvýší dostatek denního světla nebo účinná ventilace pro zajištění čerstvého vnitřního vzduchu. Odpočinout si od práce pak mohou na střešní terasy nebo v parku. Dostatek okolní zeleně navíc zvyšuje mentální funkce a paměť.

Vynikající dostupnost

Nájemci se mohou do kampusu dostat několika způsoby. Přilehlé Nádraží Holešovice je významný dopravní uzel městské, příměstské a mezinárodní dopravy. Nachází se zde stanice metra trasy C, tramvajové a autobusové zastávky. Nájemci mohou také přicestovat vlakem, na kole nebo dokonce připlout lodí a zakotvit v přístavišti. Snadná je také doprava autem. Port 7 je v blízkosti městského okruhu a pražské magistrály, díky čemuž se lze bez problému napojit na dálniční síť. Zaparkovat pak lze v podzemním parkovišti.

V rámci projektu jsou podporovány alternativní způsoby dopravy. Cyklisté budou mít k dispozici kolárny se sprchami a ručníkovým servisem. V jednání jsou také dobíjecí místa pro elektromobily a elektrokola.

Dynamicky se rozvíjejí lokalita

Holešovice se dynamicky rozvíjí, přibývají zde nové podniky a kulturní místa. V docházkové vzdálenosti jsou oblíbené restaurace, kavárny nebo sportoviště.

Další kanceláře na Praze 7

Holešovický Port 7 nesplňuje vaše požadavky? Podívejte se na další kanceláře k pronájmu v této lokalitě.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre