Metropolitan / U Uranie 18

U Uranie 18, Praha MAPA 7,5 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Kvalitní kanceláře v Holešovicích

Parkování a dopravní dostupnost

Energetická náročnost C

Vybavenost

Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování

Pronájem kanceláří Metropolitan / U Uranie 18 v Praze 7

Metropolitan Building sídlí v ulici U Uranie v pražské části Holešovice. Do místa je výborná dopravní dostupnost pomocí MHD i automobilem. V těsné blízkosti budovy se nachází tramvajové (Ortenovo náměstí) i autobusové zastávky. V docházkové vzdálenosti 2 minut nebo 1 stanici tramvají od budovy je stanice metra Nádraží Holešovice (trasa C) a ve vzdálenosti do 10 minut je i další stanice metra Palmovka (trasa B). Do centra Prahy se lze dopravit do 15 minut. V okolí je množství restaurací, supermarket Albert, pošta a další služby. K dispozici je dostatek parkovacích míst ve 2 podzemních podlažích.

Skvělá dopravní dostupnost automobilem

Mimo výborného spojení MHD nabízí Metropolitan Building také snadnou dostupnost automobilem díky napojení na Pražský okruh, tunel Blanka a rychlému spojení do centra do 10 minut.

Moderní kanceláře v Holešovicích

Metropolitan Building je šestipatrová administrativní budova s dvěma podpodlažními garážovými patry a centrální recepcí s neomezeným přístupem v přízemí. Budova je vybavena systémem elektronického zabezpečení a napojena na pult centrální ochrany. Vstup je umožněn v režimu 24/7 pomocí magnetických karet. V objektu jsou 2 výtahy pro 8 a 12 osob.

Nadstandardní vybavení budovy

Kanceláře jsou vybaveny jednotkami pro sezónní chlazení/topení a otevíratelnými okny. Prostory bez oken jsou napojeny na rozvod výměny vzduchu. Stropy jsou vybaveny kazetovými podhledy. Toalety jsou společné – dámské, pánské a bezbariérové pro každé patro. Všechny prostory jsou standardně vybaveny kuchyňkou se SV, TUV a napojením na odvod odpadních vod.

Další kanceláře v Praze 7

Nezaujal vás tento objekt? Podívejte se, co k pronájmu v Praze 7 dále nabízíme.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre