Palác Schiller/Na Příkopě 9/11

Na Příkopě 9/11, Praha MAPA 23,0 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Prestižní adresa v centru

Veškeré služby a metro

Energetická náročnost D

Vybavenost

Přístup 24/7
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování
5 minut od metra

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
2nd floor 124 m2 K dispozici ihned 23,0 EUR/m²/měsíc
3rd floor 49 m2 K dispozici ihned 23,0 EUR/m²/měsíc
Ground Floor 420 m2 Q4 2024 23,0 EUR/m²/měsíc
3rd floor 88 m2 K dispozici ihned 23,0 EUR/m²/měsíc
2nd floor 82 m2 K dispozici ihned 23,0 EUR/m²/měsíc

Pronájem kancelářských prostor Na Příkopě 9/11

Office Palác Schiller je situován přímo v pěší zóně a na nejdůležitější pražské nákupní třídě Na Příkopě. V sousedství budovy se nachází jak renomované advokátní kanceláře, tak pobočky mezinárodních bank a obchodní společnosti, které profitují z této vynikající polohy. Dále v ulici naleznete agentury a značkové obchody, ale i významné historické budovy jako je Prašná brána, Stavovské divadlo nebo samotné Staroměstské náměstí.

Snadná dostupnost MHD i individuální dopravou

Kancelářské prostory jsou situovány na nákupní třídě Na Příkopě, kterou obklopují celkem 4 stanice metra a 2 vlaková nádraží (Masarykovo n. a Hlavní n.). MHD v blízkosti objektu zajišťuje nájemcům skvělou dopravní dostupnost. Můstek (trasa A, B) a Náměstí Republiky (trasa B) stejně jako zastávky tramvají, které jsou v docházkové vzdálenosti do 2 minut. Excelentní je také přístupnost individuální dopravou. Lokalita nabízí vynikající dopravní obslužnost a veškerou občanskou vybavenost přímo v místě.

Kanceláře pro různé využití

Díky flexibilnímu uspořádání interiéru jsou k dispozici ve více úrovních různé moderní kancelářské prostory od 32 do 312 m2 pro různé druhy využití. Společné jsou všechna provedení ve velice vysoké kvalitě – propracované až do nejmenších detailů. Na různých úrovních atria je vytvořeno pět teras směřujících na přední stranu a čtyři do vedlejší ulice.

Přístup 24/7

24 hodin denně zajišťuje recepce u vstupu do budovy příjemné přivítání, předtím, než se vstoupí do společného atria s moderními skleněnými výtahy a šesti galeriemi, které tvoří zajímavý kontakt s historickým schodištěm se zdobeným zábradlím a kamennými sloupy.

Kombinace klasiky a moderních prostor

V souhře klasiky a moderny vznikla spojením dvou budov architektonicky napínavá kombinace různorodých prvků. Historické fasády a velkou část klasicistních vnitřních prostor bylo možné zachovat a zkombinovat je s novými prostory. Kruhová ocelová nástavba s hliníkovým obložením a velkoplošné prosklení zajišťuje dechberoucí výhled na historické centrum Prahy a završuje nejen symbolicky spojení obou budov. Oceněné dílo SHArchitects bylo vytvořeno ve spolupráci s památkáři a v roce 1997 získalo hlavní a prestižní cenu Interiér roku.

Další kanceláře na Praze 1

Nesplňuje tato nabídka kanceláří vaše představy? Prohlédněte si další kancelářské prostory k pronájmu v ulici Na Příkopě.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre