myhive Jungmannova 15

Jungmannova 15, Praha MAPA 19,5 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Reprezentativní kanceláře v centru Prahy

K dispozici veškeré služby a možnost parkování

Energetická náročnost B

Vybavenost

Přístup 24/7
Stojan na kola
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování
5 minut od metra
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
Ground Floor 678 m2 K dispozici ihned 19,5 EUR/m²/měsíc

Pronájem reprezentativních kanceláří v ulici Jungmannova v Praze 1

Reprezentativní kanceláře v centru Prahy 1 se nachází v Jungmannově ulici, která na Novém Městě v Praze spojuje Vodičkovu ulici s křižovatkou ulic 28. října, Národní a Perlová. Výhodou tohoto strategického umístění je výborná dostupnost MHD. V blízkosti budovy je situována stanice metra B Národní třída a také několik tramvajových a autobusových zastávek. Benefitem je i dostatek restaurací, obchodů, poboček bank a dalších služeb v okolí budovy.

Kanceláře Jungmannova 15 s bohatou historií

Historie budovy Jungmannova 15 sahá až do roku 1907, kdy začala její výstavba podle plánů architekta Osvalda Polívky. Průčelí, převážně ve stylu Art Nouveau, je ozvláštněno několika prvky ve stylu Art Deco. V posledních desetiletích byl objekt několikrát přizpůsoben potřebám měnících se nájemců. Po rekonstrukci splňuje nejnáročnější novodobé požadavky.

Moderní, rekonstruované prostory

Architektem současné rekonstrukce a přístavby je pražský ateliér DaM architekti. Cílem bylo vytvořit čistě kancelářskou budovu s otevřenými terasami a velkými zelenými plochami. Historická část je s novou částí budovy propojena a společně poskytují k pronájmu cca 7 600 m2 prvotřídních kancelářských a obchodních prostor v prémiové lokalitě ve středu města.

Kanceláře v historické části odpovídají původní konstrukci budovy, ale lze je flexibilně přizpůsobit podle potřeb nájemců. Prostory v nové zadní části objektu nabízí prostorné a prosvětlené plochy s velikými okny v elegantní prosklené fasádě. Horní patra poskytují dechberoucí výhled na celé město.

Další kanceláře na Praze 1

Podívejte se na další nabídku kanceláří na Praze 1 nebo kontaktujte naše experty, kteří vám pomůžou s hledáním prostor na míru.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre