Na Příkopě 14

Na Příkopě 854/14, Praha MAPA 0,0 EUR / m2 / měsíc Rezervováno

Charakteristika

Prominentní adresa v centru

Výborné dopravní spojení

Energetická náročnost C

Vybavenost

Přístup 24/7
Výtah
Záložní zdroj energie
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování
5 minut od metra
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
4th floor 578 m2 Rezervováno 0,0 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří Na Příkopě 14 v centru Prahy

Kancelářské prostory Na Příkopě 14 se nachází v pěší zóně na rohu známé pražské nákupní třídy Na Příkopě a ulice Panská. Výborné spojení MDH zajišťuje hlavní dopravní uzel městské hromadné dopravy stanice metra Můstek (trasa A, B) a Náměstí Republiky (trasa B), stejně jako zastávky tramvají, které jsou v docházkové vzdálenosti do 2 minut. V blízkosti budovy se nachází i vlaková nádraží (Masarykovo n. a Hlavní n.). Excelentní je také dostupnost individuální dopravou. Navíc je možné využít dostatečného množství parkovacích míst v podzemním parkovišti objektu. Veškerá občanská vybavenost je na dosah ruky.

Kancelářské prostory nejvyšší kvality na Novém Městě

Reprezentativní administrativní budova Na Příkopě 14 nabídne po celkové rekonstrukci cca 4 000 m2 A-class kancelářských ploch nejvyšší kvality. Přístup do kanceláří je zajištěn dvěma hlavními recepcemi se vstupy z ulice Na Příkopě a ulice Panské a výtahy do jednotlivých pater. Horní podlaží jsou doplněna průběžnými terasami. Objekt profituje z obchodních prostorů umístěných v nižších podlažích, které bude využívat jediný nájemce jako obchodní dům.

Další kanceláře na Praze 1

Nevyhovují tyto kancelářské prostory vaším představám? Podívejte se na další nabídku komerčních nemovitostí, které v ulici Na Příkopě nabízíme k pronájmu nebo se obraťte na naše experty, kteří vám pomohou s hledáním těch ideálních prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre