Missouri park - Sublease - cena dohodou

Karolínská 661/4, Praha MAPA 0,0 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Moderní zelená architektura

Skvělá poloha v Karlíně

Energetická náročnost A

Vybavenost

Přístup 24/7
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Terasa
5 minut od metra
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
7th floor 945 m2 K dispozici ihned 0,0 EUR/m²/měsíc

Missouri Park 

Cena dohodou

Nabízíme jedinečný podnájem nadstandardně  vybavených kancelářských prostor s možností pronájmu nábytku, umístěných v posledním patře kompletně nové moderní budovy s krásným výhledem na řeku i Pražský hrad. 

Když to má ve firmě pořádně šlapat, musí k tomu být prostor. Unikátní prostor. Missouri Park je místo, kterým se budete chlubit. Neřešte délku meetingu a dejte si s klienty pauzu na terase. Ohromíte je luxusním výhledem a jednání vám hned půjde lépe.

Kousek do parku i do centra. Na pivo i na kafe. Karlín prostě lidi baví a vy můžete patřit mezi ně. Na svou bývalou nudnou kancelář si ani nevzpomenete. Missouri Park je místo, které buduje pověst za vás.

V Karlíně to žije. V okruhu 300 metrů můžete sportovat, relaxovat na břehu řeky, dobře se najíst a vyrazit za zábavou. A vy tady teď můžete mít svou kancelář.Do práce se jednoduše dostanete metrem, tramvají i autobusem. Na nejbližší tramvajovou zastávku Karlínské náměstí dojdete za pouhé tři minuty chůze. Jen o chvíli déle půjdete na stanici metra B Křižíkova nebo na nádraží Florenc, kde se protínají linky B a C.

Missouri Park má k dispozici také 85 parkovacích míst v podzemních garážích. Z těch se za pár minut dostanete do tunelu a pak snadno na všechny výpadovky i na letiště.

A až pojedete do práce městským přívozem z Holešovic, pražským zácpám se budete jen smát. Pohodlně se svezete s kolem i kočárkem, a ještě si užijete příjemnou cestu s výhledem na ostrov Štvanice nebo na Pražský hrad.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre