Kostelní 9

Kostelní 292/9, Praha MAPA 20,2 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Prostory vhodné pro ambulantní péči v plně vybavené budově s možností využití recepce.

Bezbariérový přístup

Energetická náročnost G

Vybavenost

Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Otevírací okna

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
1st floor 114 m2 K dispozici ihned 20,2 EUR/m²/měsíc

Pronajměte si ambulantní prostory Kostelní 9 v Praze 7

Pronajměte si prostory v Kostelní 9, které se nachází na oblíbené adrese v pražských Holešovicích. Do místa je dobrá dostupnost autem i pomocí MHD. V docházkové vzdálenosti objektu jsou tramvajové zastávky Korunovační a Letenské náměstí. V blízkosti vede i Letenský tunel a další silniční tahy, které zajistí bezproblémový přístup do místa.

Veškerá občanská vybavenost v okolí

Okolí budovy tvoří Letenská pláň, Národní technické muzeum a plno dalších služeb, restaurací a kaváren, které jsou nájemcům i návštěvníkům k dispozici.

Prostory určené pro ambulantní péči

Nabídka prostor je určená pro ambulantní péči. Jedná se o samostatnou část prostor oddělenou skleněnou příčkou. K dispozici v pavilonu jsou toalety pro pacienty a šatny pro personál. V chodbě u vstupu je umístěna recepce, kterou je možné po dohodě využívat. Každá ambulance disponuje umyvadlem a dřezem dle legislativních podmínek. Celkem je k dispozici 114 m2. Součástí prostor je čekárna, kancelář a tři ambulance. Největší ambulanční jednotku o rozloze 31,5 m2 lze rozdělit na dvě místnosti.

Prostory připravené k rekonstrukci

Stávající prostory jsou umístěny v rámci centra reprodukční medicíny v 1. patře a nacházejí se ve stavu před rekonstrukcí. K dispozici je výtah a klimatizace. Během července je v plánu prostory připravit do stavu shell and core. Následně bude prostor dokončen dle požadavků a přání nového nájemce. Dokončení celkové rekonstrukce je předběžně plánováno na září 2023.

Další komerční prostory v Praze 7

Nezaujala vás tato nabídka? Prohlédněte si další komerční prostory k pronájmu v Praze 7 nebo kontaktujte naše experty, kteří vám pomůžou s hledáním prostor dle vašich představ.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre