Amazon Court - Sublease

Karolinská 4, Praha MAPA 15,7 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Prosperující kancelářská čtvrť

Budova šetrná k životnímu prostředí

Energetická náročnost B

Vybavenost

Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Terasa
Zelená budova

Podpronájem atraktivních kanceláří v prestižní lokalitě Praha 8 - Karlín

Budova Amazon Court je součástí kancelářské komplexu River City Prague, který se skládá z pěti budov; kromě Amazon Courtu je součástí Danube House, Nile House, Mississippi House a Missouri Park. Objekt se nachází na prestižní adrese v městské části Praha 8 – Karlín. Výhodou budovy je skvělá dopravní dostupnost – metro Florenc nebo Křižíkova v docházkové vzdálenosti 8 minut, tramvajová zastávka Karlínské náměstí v ulici Sokolovská je ve vzdálenosti 2 minut. Umístění budovy podél Rohanského nábřeží nabízí také výbornou automobilovou dostupnost. K dispozici je nájemcům podzemní parkoviště s 254 parkovacími místy.

Služby v komplexu

River City Komplex nabízí svým nájemcům široké spektrum služeb včetně tří restaurací, kavárny a fresh baru, pošty, bankomatu, trafiky, květinářství, posilovny, fyzioterapie, masáží atd. Karlín jako takový je mezi nájemci oblíbený díky množství restaurací, bister a kaváren.

Zelená budova

Amazon Court vyniká svou jedinečnou architekturou spojenou s maximální šetrností k životnímu prostředí. V rámci budovy je využíván speciální systém "vytěsňovacího" přetlakového větrání, který do prostor přivádí 100% čistý vzduch a pracuje s nadprůměrnou frekvencí tří až čtyř výměn vzduchu za hodinu, což zajišťuje svěží a příjemné pracovní prostředí. Objekt také získal platinový certifikát DGNB, který hodnotí udržitelnost budovy. Budova má zcela otevíratelná okna. Tyto benefity navíc minimalizují požadavky na servis a náklady na energii.

Další kanceláře v Praze 8

Amazon Court nesplňuje vaše požadavky? Podívejte se na další kanceláře k pronájmu v celé oblasti Prahy 8.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre