AFI Karlín

Pernerova 691/42, Praha MAPA 17,5 - 19,5 EUR / m2 / měsíc Rezervováno

Charakteristika

Architektonicky ceněná budova

Vyhledávaná lokalita Karlína

Energetická náročnost B

Vybavenost

Přístup 24/7
Stojan na kola
Kantýna
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Terasa
Otevírací okna
Parkování
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
2nd floor 207 m2 Rezervováno 19,5 EUR/m²/měsíc
2nd floor 616 m2 Rezervováno 17,5 EUR/m²/měsíc

Pronajměte si kanceláře v žádané lokalitě pražského Karlína

Budova AFI Karlín, známá také jako Butterfly, a to díky vzhledu motýlích křídel v letu, je jedinečný objekt nacházející se v pražském Karlíně. AFI Karlín zaujme svou nádhernou zelenou fasádou a instalacemi uvnitř budovy od Maxima Velčovského. Budova byla navržena jako inteligentní stavba s jasným ekologickým cílem získat vysoké hodnocení nízké energetické náročnosti a současně být přívětivá ke svým uživatelům a návštěvníkům, a to jak po stránce vizuální, tak fyzicky komfortní.

Výborná dostupnost

Budova se nachází na ulici Pernerova, v docházkové vzdálenosti tramvajové zastávky Urxova a stanice metra B Křižíkova. Objekt je obklopen zelení, ale další místo pro odpočinek mohou nájemci najít v nedalekých Sudkových sadech u Invalidovny. Výhodou objektu je veškerá občanský vybavenost v okolí. Ve vzdálenosti 5 minut chůze jsou populární kavárny, restaurace, supermarket nebo fitness.

Střešní terasy a parkovací stání

AFI Karlín nabízí 23 tisíc kancelářské plochy, včetně maloobchodních jednotek v přízemí. V horních patrech jsou nájemcům k dispozici čtyři terasy o celkové velikosti 520 m2 a naopak v podzemních patrech je dostatečný počet parkovacích míst pro až 300 automobilů. V garážích je také kolárna s potřebnými sprchami a dokovací stanice pro elektromobily.

Flexibilní kancelářské prostory umožňují řešení open space kanceláří nebo uzavřených kanceláří. Každý nájemce na patře má k dispozici samostatnou kuchyňku. Centrální vzduchotechnika a klimatizace všech prostor budovy doplněné o samostatný systém chladicích trámů, centrální zvlhčování vzduchu a centrální inteligentní systém ovládání a samostatné doregulování klimatizace v jednotlivých místnostech. Centrální recepce s turnikety pro budovu A i B a 24/7 bezpečnostní služby.

Energeticky úsporná a šetrná budova

AFI Karlín je energeticky úsporná budova, ve které je spotřeba energií výrazně nižší než v kterékoli jiné budově. Zelená fasáda přispívá k lepší integraci stavby do jejího okolí. I díky tomu získala certifikaci BREEAM Excellent.

Další kanceláře k pronájmu na Praze 8

Máte zájem o prohlídku? Neváhejte nás kontaktovat. Pokud tato nabídka nesplňuje vaše požadavky, podívejte se na další kanceláře v nabídce.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre