Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Moderní kancelářské prostory Vinohradská

Vinohradská Business Center nabízí příjemné, moderní kancelářské prostory ve velmi příhodné lokalitě Královských Vinohrad s dobrou dostupností jak veřejnou dopravou, tak i napojením na Městský okruh.

Udržovaná budova o celové ploše 7 480 m2

Budova pochází z roku 1999 a celková plocha činí 7 480 m2. Budova je vzorně spravována a udržována. Během dne je k dispozici technik. Při vstupu se nalézá prostorné lobby s centrální recepcí a výtahy. Půdorysy osmi pater kancelářských prostor s krásným výhladem do zeleně jsou účinně navrženy s možností flexibilního vybudování prostor na míru. Některé kanceláře mají taktéž terasy.

Metro Želivského před budovou

Stanice metra Želivského (linka A) je hned před objektem. Před budovou staví čtyři linky tramvají. Okolí zajišťuje veškerou občanskou vybavenost (pošta, banky, obchody, restaurace) včetně nákupního centra Flora. Veřejná jídelna se nachází v blízké budově Stimbuildingu.

Parkování v poddzemní garáži a na venkovním pozemku

Obzvláštní výhodou budovy je možnost parkování jak v podzemní garáži, tak i na venkovním pozemku a k dispozici jsou též sklady v suterénu.

Zpět na výsledky vyhledávání

Vinohradská Business Centrum

Budova je obsazena

Vinohradská 174, Praha 3 (Mapa) Není k dispozici
Příjemné flexibilní prostory v administrativní budově na Vinohradech Výborně dopravně dostupné (metro, tram, napojení na D1) Energetická náročnost G
Minimální velikost kanceláří / 128 m²
Odeslat PDF na e-mail

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.