Nagano Office & Technology Park III

U nákladového nádraží 3265/10, Praha MAPA 6,1 - 11,5 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Kancelářské i skladové prostory

Bezkonkurenční zdroj energie

Energetická náročnost D

Vybavenost

Přístup 24/7
Kantýna
Venkovní žaluzie
Fitness
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
3rd floor 603 m2 K dispozici ihned 11,5 EUR/m²/měsíc

Pronájem kancelářských prostor v Praze 3

Nabízené kancelářské a skladové prostory se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 3. Tato komerční lokalita městské části Žižkov disponuje velmi dobrou dopravní dostupností MHD i osobním automobilem. Nedaleko objektu se nachází hned několik autobusových zastávek (Třebešín, Červený dvůr a Malešická), které obsluhují dvě autobusové linky. Stanice metra Želivského (trasa A) je vzdálena pouhých 7 minut chůze. Využít lze i shuttle bus, který nájemce zdarma odveze přímo k metru. Areál umožňuje snadné napojení na vnitřní městský okruh a hlavní pražské silniční uzly. Business Park rovněž nabízí možnost parkování přímo v areálu.

Flexibilní kancelářské prostory v úspěšném business parku

Čtyři kancelářské budovy Nagano Parku poskytují až 20 000 m2 flexibilních kancelářských prostor typu open plan a dostatek skladových prostor. Prostory disponují klimatizací, vlastní kantýnou, zasedací místností, fitness centrem, společnou recepcí, restauracemi pro nájemce, nepřetržitou ostrahou a hlídaným parkovištěm.

Zdroj energie a datacentrum přímo v areálu

Výhodou parku je jeho bezkonkurenční zdroj energie, datacentrum přímo v areálu a nízké servisní poplatky. Součástí komplexu jsou dvě nově postavené a dvě rekonstruované kancelářské budovy. Mezi stávající nájemce parku patří např. CETIN, Gea, Vendavo, Wolters Kluwer a mnoho dalších renomovaných společností. Pronajmout si lze plně vybavené maloplošné kanceláře od 100 m2.

Další kanceláře v Praze 3

V případě zájmu nás kontaktuje. Pokud nabídka nesplnila vaše očekávání, neváhejte se obrátit na naše experty nebo si prohlédněte další nabídku kancelářských prostor k pronájmu v Praze 3.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre