Crystal

Vinohradská 2577/178, Praha MAPA 15,5 - 17,0 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Skvělá viditelnost a poloha

Metro, tramvaje a obchody

Energetická náročnost G

Vybavenost

Přístup 24/7
Výtah
Záložní zdroj energie
Recepce
Security
Otevírací okna
5 minut od metra
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
1st floor 500 m2 K dispozici ihned 15,5 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří v budově Crystal v Praze 3

Administrativní budova Crystal má jednu z nejlepších pražských adres – nalézá se v srdci žádaných pražských Vinohrad. Tato oblast nabízí atraktivní okolí, dobrou městskou vybavenost a snadnou dostupnost městskou i individuální dopravou.

Snadná dopravní dostupnost a výborná občanská vybavenost

Metro – stanice Želivského (trasa A), tramvajové a autobusové linky se nacházejí v přímém dosahu. Umístění projektu zaručí uživatelům výborné napojení autem do centra, na městský okruh a na dálniční síť prostřednictvím pražské magistrály. Crystal disponuje podzemním parkovištěm. Výhodou je také veškerá občanská vybavenost na dosah ruky – v těsné blízkosti se nachází řada obchodů, kaváren a restaurací.

Moderní kancelářská budova třídy A

Díky nejmodernějším technologiím se Crysral pyšní certifikací BREEAM – EXCELLENT. Crystal je moderní kancelářská budova třídy A, která je navržena tak, aby splňovala veškeré požadavky současné doby a potřeby budoucích nájemců. Tato jedinečná výšková stavba má 14 nadzemních podlaží s celkovou nabídkou 13 648 m2 pronajímatelné plochy a byla dokončena roku 2015. O unikátní architekturu se zasadil Liboš Hrdouška a Radek Lampa.

Flexibilní uspořádání prostor

Flexibilní kancelářská plocha dovoluje nejen otevřené uspořádání, ale také menší uzavřené kanceláře. Mezi největší nájemce patří Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky, Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky.

Další kanceláře na Praze 3

Podívejte se na další nabídku kanceláří k pronájmu v Praze 3 nebo neváhejte kontaktovat naše experty, kteří vám pomohou s výběrem těch ideálních prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre