Plzeň Plaza

Radčická 2, Plzeň MAPA 19 886 m2 105 obchodů

Charakteristika

Součástí multikino

Skvělá dopravní dostupnost

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

Cinema City
Rossmann
Reserved
Deichmann
Hervis
Albert

Obchodní prostory k pronájmu v centru Plzně

Oblíbené nákupní centrum Plzeň Plaza najdou návštěvníci v centru města vedle frekventované třídy Přemyslova. Výhodou centra je jeho výborná dopravní dostupnost autem i MHD. Návštěvníci mohou využít autobus, tramvaj a trolejbus. Zákazníci v centru najdou více než 70 obchodů, 13 restaurací, širokou nabídku služeb a multikino Cinema City.

Atraktivní mix nájemců

Mezi oblíbené obchody centra patří módní značky H&M, Intimissimi, Mohito, luxusnější móda Guess, Gant a Tommy Hilfiger, parfumerie Douglas nebo Havlíkova přírodní apotéka. Dalšími vyhledávanými prodejnami jsou knihkupectví Luxor, hračkářství Sparkys, sportovní vybavení Sportisimo, elektro Datart, hypermarket Albert nebo drogerie Rossmann. V nákupním centru Plzeň Plaza je dostupná široká škála služeb od poboček cestovních kanceláří, směnárny, banky, přes květinářství až po služby nehtového studia a salonu krásy. Pro nejmenší návštěvníky je připraven dětský koutek.

Plzeň nabízí také další prostory k pronájmu. Pokud obchodní centrum Plzeň Plaza nesplňuje vaše požadavky, podívejte se na další možnosti v okolí.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre