Olympia Plzeň

Písecká 972, Plzeň MAPA 40 900 m2 140 obchodů

Charakteristika

Největší nákupní centrum v regionu

Široká nabídka obchodů

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

Sephora
CineStar
Datart
C&A
H&M
Albert

Pronájem komerčních prostor v Plzni

Nákupní centrum Olympia se nachází na jihu města, v bezprostřední blízkosti plzeňského dálničního obchvatu a jeho sjezdu Plzeň Černice. Návštěvníci využívající automobilovou dopravu ocení velkokapacitní parkoviště a snadnou dostupnost jak z dálnice, tak centra města. Centrum je dobře dostupné také MHD, vedle centra jsou autobusové a trolejbusové zastávky. Olympia Plzeň je největším nákupním centrem nejen v metropoli západních Čech, ale současně v celém regionu.

Více než 140 obchodů, nejsilnější obchodní centrum na západě Čech

Olympia Plzeň nabízí pohodlné nákupy ve více než 140 obchodech. Módní značky zastupují například Gant, H&M, Lindex, Pietro Filipi nebo Reserved; prodejny s obuví a doplňky jsou zastoupeny značkami CCC, Humanic, Pandora a Swarovski. V segmentu zdraví a krása lze navštívit parfumerii Sephora, lékárnu Benu, DM drogerie markt nebo optiku GrandOptical. Mezi dálší nájemce patří hračkářství Bambule, knihkupectví Kanzelsberger, sportovní potřeby Sportisimo a A3 sport nebo prodejny s elektrem Electro World a Planeo Elektro.

Důležitou součástí centra jsou také multikino Cinestar, dětský koutek Timeout a hypermarket Albert. V centru nechybí ani food court a kvalitní nabídka služeb zahrnující směnárnu, poštu, pobočky bank a operátorů, cestovní kanceláře nebo květinářství.

Nezaujala vás Olympia Plzeň? Podívejte se na naši nabídku volných obchodních prostor v tomto regionu.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre