The Park - Building 3

V Parku 2294/4, Praha MAPA 15,2 - 15,8 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Známý projekt u dálnice

Nákupní centrum a stanice metra

Energetická náročnost A

Vybavenost

Kantýna
Venkovní žaluzie
Fitness
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
5 minut od metra
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
1st floor 336 m2 K dispozici do 2 měsíců 15,2 - 15,8 EUR/m²/měsíc
Ground Floor 140 m2 K dispozici ihned 15,2 - 15,8 EUR/m²/měsíc

Kanceláře k pronájmu v oblíbené lokalitě Chodov

Kancelářská budova je situována v oblíbené kancelářské lokalitě Prahy 4. Park je velmi dobře dostupný autem i městskou hromadnou dopravou. Stanice metra Chodov (trasa C) se nachází hned vedle administrativního parku. Jedno z největších pražských nákupních center, Westfield Chodov, se nachází přímo nad stanicí metra. Snadné spojení autem zaručuje dálnice D1 ve směru na Brno a Vídeň. Nákupní centrum nabízí velké množství vybavení pro zaměstnance, včetně mnoha restaurací.

Flexibilní kancelářské prostory

Komplex je rozdělen do 12 samostatných kancelářských budov. Budovy a podlaží jsou navrženy ve tvaru písmena H tak, aby poskytovaly maximální míru flexibility. Design lze snadno přizpůsobit formě otevřeného prostoru, nebo rozdělit na samostatné kanceláře do několika jednotek na patře. Jednotlivé budovy poskytují ideální sídlo pro nájemníky s vyššími požadavky.

Nejvyšší technologické standardy

Projekt The Park se skládá celkem z cca 100 000 m2 nových, moderních kancelářských prostor, které splňují vysoké technologické standardy. Poloha v business parku s maximálním množstvím zeleně a okolní přírody zaručuje příjemné pracovní prostředí.

Obchody a služby v rámci komplexu

Kancelářské budovy jsou uspořádány po obou stranách centrálního bulváru “The Avenue” s obchody a službami, jakož i vodními prvky, žulovými chodníky a nádhernou přírodou. K dispozici je také centrální náměstí s kavárnou a parkem. Projekt zahrnuje různé sportovní zařízení, zdravotnické centrum, kadeřnictví a další služby.

Další kanceláře v Praze 4

Nezaujal vás projekt The Park – Building 3? Podívejte se na další nabídku nemovitostí v Praze 4 nebo nám zanechte kontakt a my vám pomůžeme s hledáním ideálních prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre