Závišova 5

Závišova 502/5, Praha MAPA 10,1 - 11,7 EUR / m2 / měsíc Rezervováno

Charakteristika

Flexibilní uspořádání prostor

Komplex administrativních budov

Energetická náročnost G

Vybavenost

Parkování

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
1st floor 526 m2 Rezervováno 10,1 - 11,7 EUR/m²/měsíc
2nd floor 520 m2 Rezervováno 10,1 - 11,7 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří v Praze 4

Budova Závišova 5 je situována naproti Divadlu Na Fidlovačce, v oblíbené komerční lokalitě v Praze 4. Místo je snadno dostupné pomocí městské hromadné dopravy. Budova leží jen pár minut od tramvajové zastávky několika tramvajových linek (Divadlo Na Fidlovačce) a 10 minut chůze od stanice metra Vyšehrad (trasa C), díky které se do centra města dostanete během 4 minut na stanici Muzeum (trasa A, C). Dobré spojení automobilem zaručuje napojení na pražskou magistrálu. K dispozici je dostatek venkovních parkovacích míst. V okolí je množství restaurací a kaváren.

Flexibilní kanceláře

Komplex se skládá ze 4 administrativních budov. Kanceláře prošly částečnou rekonstrukcí a nabízí flexibilní rozvržení prostor. Nájemci mohou místo využívat formou open space prostorů, tak i jako kanceláře dělené do samostatných místností od 20 m2. V rámci budovy je možnost pronájmu i skladových prostor. Jako vhodné místo k odpočinku je v projektu zahrada s jezírkem.

Soukromí a bezpečnost v objektu

Budova disponuje centrální recepcí, ostrahou, klimatizací, počítačovou sítí a otevíratelnými okny. Celý objekt stojí samostatně ohraničeném pozemku.

Další kanceláře v Praze 4

Prohlédněte si i další kanceláře k pronájmu v Praze 4 nebo se neváhejte obrátit na naše experty, kteří vám pomůžou s hledáním prostor dle vašich požadavků.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre