The Park - Building 10

V Parku 2326/18, Praha MAPA 15,2 - 15,8 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Známý projekt přímo u magistrály

Skvělá vybavenost i dostupnost

Energetická náročnost B

Vybavenost

Výtah
Recepce
Security
5 minut od metra
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
2nd floor 1160 m2 K dispozici ihned 15,2 - 15,8 EUR/m²/měsíc
1st floor 512 m2 K dispozici ihned 15,2 - 15,8 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří v komplexu The Park – Building 10 v Praze 4

Projekt se nachází v Praze 4, nejrychleji se rozvíjející lokalitě s kancelářskými a obchodními parky v ČR, při dálnici Praha – Vídeň – Budapešť. Komplex je vzdálen pouhých 50 m od stanice Metra Chodov a ostatních důležitých dopravních spojení. V bezprostřední blízkosti bylo vybudováno i nákupně-zábavní centrum Westfield Chodov, tvořící nedílnou součást této dynamické části města.

Perfektní dostupnost do kanceláří

Park je velmi dobře dostupný autem i městskou hromadnou dopravou. Parkování je k dispozici v rámci areálu. Stanice metra Chodov (trasa C) se nachází hned vedle Parku. Jedno z největších pražských nákupních center, Westfield Chodov se nachází přímo nad stanicí metra. Nákupní centrum nabízí velké množství vybavení pro zaměstnance, včetně mnoha restaurací. 30 minut jízdy od objektu je situováno pražské letiště.

Moderní business park v příjemném pracovním prostředí

Nové kancelářské prostory business parku nabízí cca 100 000 m2 moderních prostor, splňující vysoké technické standardy. Areál se nachází ve velmi příjemném prostředí, zahrnujícím velké množství zeleně a přírody, která obklopuje administrativní budovy.

12 samostatných kancelářských budov

Každá z jednotlivých budov parku má svou vlastní recepci a je navržena ve tvaru písmene H, aby poskytovala maximální flexibilitu. Nájemci si mohou prostory přizpůsobit dle požadavků. Kanceláře lze využívat jako open space prostory či je rozdělit na samostatné kanceláře do několika jednotek na patře. Projekt uspokojí potřeby nájemců s vyššími požadavky.

Flexibilní a nadstandardně vybavené prostory

Každá budova je vybavena vysokorychlostním širokopásmovým optickým kabelem a nejmodernějšími technologiemi. V každé z budov je k dispozici společná vstupní lobby s recepcí, neomezený přístup 24/7, vysokorychlostní a služební výtahy, zabezpečení vnitřních sítí, klimatizace, dvojité podlahy a špičkové osvětlení.

Obchody, služby, příroda

Budovy jsou uspořádány podél centrálního bulváru “The Avenue” s obchody a službami, jakož i vodními prvky, žulovými chodníky a nádhernou přírodou. K dispozici nájemcům je také centrální náměstí s kavárnou a parkem. Součástí projektu jsou různá sportovní zařízení, zdravotnické centrum, kadeřnictví a jiné služby.

Další kanceláře v Praze 4

Podívejte se na další kanceláře k pronájmu, které nabízíme v Praze 4.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre