BB Centrum - B

Vyskočilova 1a, Praha MAPA 15,5 - 16,5 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Výborná dostupnost - BB Centrum

Populární business centrum

Energetická náročnost B

Vybavenost

Přístup 24/7
Kantýna
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
Ground Floor 891 m2 Rezervováno 15,5 - 16,0 EUR/m²/měsíc
1st floor 1017 m2 Rezervováno 15,5 - 16,5 EUR/m²/měsíc
2nd floor 1255 m2 Rezervováno 15,5 - 16,0 EUR/m²/měsíc
3rd floor 1601 m2 K dispozici ihned 15,5 - 16,0 EUR/m²/měsíc

BB Centrum - B 

Budova B je administrativní budova, která se nachází v centrální části multifunkčního komplexu BB centrum, na hlavní ulici Vyskočilova. V současné době probíhá kompletní revitalizace budovy, pro nové nájemce bude připravena ve druhém čtvrtletí roku 2020. 2 kancelářské prostory pro nájemné na 8 podlažích, 1240 m2 maloobchodních prostor v přízemí a 244 parkovacích míst. S celkovou modernizací získá budova B novou keramickou fasádu v zemitých tónech, která splní i současné požadavky na tepelnou propustnost.

Strešní terasa

Součástí rekonstrukce bude také velká průchozí recepce, před níž bude postaveno veřejné otevřené atrium se zahradou, posezením a vodními prvky. V přízemí budovy budou doplněny nově vytvořené samostatné obchodní jednotky s možností stravování. Střešní terasa nabízí nájemníkům budovy relaxační prostor s dostatkem zeleně. Součástí rekonstrukce je modernizace všech technologií poskytujících kvalitní vnitřní prostředí.

Nově zrekonstruovaná 

Hlavní vchod bude přemístěn z ulice Vyskočilova na západní stranu budovy, kde bude vytvořeno malé náměstí nebo piazzetta s plně vzrostlými stromy, posezením a vodním prvkem. Po renovaci obálky a technologií bude budova splňovat standardy energetického štítku kategorie B, což zaručuje ekonomický a efektivní provoz. Součástí přízemí bude lékařská kancelář.

Výborná dopravní dostupnost.

Dopravní dostupnost je vynikající: autobusová zastávka přímo u budovy, jedna zastávka na stanici metra Budějovická (trasa C) s kyvadlovým autobusem a 3 hromadnými dopravními trasami, přímé spojení na hlavní tepnu, Pražský okruh a dálnici D1 . Veškerou občanskou vybavenost najdete v komplexu BB Centrum: restaurace, kavárny, veřejné kavárny, pošta, lékárna, fitness a wellness centrum Balance Club Brumlovka, supermarket, obchod s drogami, čistírny, květinářství, zdravotnická zařízení a více. Pro odpočinek a relax, například během polední přestávky, jsou v BB Centru dva veřejné parky - Baar Park a Brumlovka Park a nyní také Brumlovka Square s vodními prvky a posezením.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre