Shiran Tower

Lužná 716/2, Praha MAPA 10,8 - 11,2 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Velice dobrá viditelnost

Napojení na D5 a letiště

Energetická náročnost C

Vybavenost

Kantýna
Fitness
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Parkování

Pronájem kanceláří v Shiran Tower in Praze 6

Budova Shiran Tower je situována v oblíbené administrativní a rezidenční části Prahy 6, na okraji Šáreckého údolí. Hlavní dopravní tepna Prahy 6, Evropská třída, zajišťuje snadné a rychlé spojení s centrem Prahy. Kancelářská budova leží necelých 10 minut od konečné stanice metra Dejvická (trasa A) a má tak výbornou dopravní dostupnost pomocí automobilu, ale i MHD. Výhodou je také nedaleká stanice metra Nádraží Veleslaví a četné tramvajové a autobusové zastávky. Mezinárodní Letiště Václava Havla se nachází pouze 10 minut jízdy od objektu. Skvělé dostupnosti přidává i napojení na dálnici D5 ve směru na Plzeň a Norimberk.

Flexibilní kanceláře s jedinečným výhledem

Shiran Tower nabízí flexibilní kancelářské prostory, které si mohou nájemci přizpůsobit dle svých potřeb. Kanceláře lze využívat formou open space nebo je možné je rozdělit na menší jednotky a pracovat z jednotlivých uzavřených kanceláří. Velikost patra je přibližně 330 m2. Nájemci mimo špičkového pracovního prostředí jistě ocení i jedinečný výhled na Prahu z nejvyšších pater budovy.

Příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích

Budova Shiran Tower prošla rozsáhlou rekonstrukcí a nyní nabízí cca 6 000 m2 kancelářských prostor na 14 podlažích.

Kanceláře obklopené zelení

Budova disponuje reprezentativní recepcí s neomezeným přístupem a ostrahou, kavárnou s teplými i studenými jídly a parkovištěm s dostatečným počtem parkovacích míst. Budova má i vlastní podatelnu, "high speed" internetové připojení a dostatek telefonních linek.

Občanská vybavenost v místě

V těsném sousedství kancelářského komplexu se nachází přírodní rezervace Divoká Šárka, která poskytuje možnost aktivního odpočinku a relaxu. V okolí budovy je veškerá občanská vybavenost.

Další kanceláře v Praze 6

Prohlédněte si další kanceláře k pronájmu v Praze 6.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre