AFI Vokovice - Sublease

Evropská 115, Praha MAPA 12,5 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Energeticky úsporné budovy

V blízkosti mezinárodního letiště

Energetická náročnost A

Vybavenost

Přístup 24/7
Stojan na kola
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
5 minut od metra
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
2nd floor 1179 m2 K dispozici ihned 12,5 EUR/m²/měsíc

Podpronájem moderních kanceláří v Praze 6 v blízkosti letiště

Autorem moderního kancelářského komplexu AFI Vokovice je architektonické studio DAM architekti. Projekt tvoří dvě budovy o šesti a osmi nadzemních podlažích na společné podzemní podnoži s celkovou pronajímatelnou plochou téměř 14 tisíc m2. K podnájmu je k dispozici 1 179 m2 ve druhém podlaží. V rámci budovy jsou také maloobchodní jednotky, skladové plochy a prostory určené pro gastroprovoz. V podzemních garážích je parkovaní s dostatečným počtem míst.

Certifikované budovy – LEED Platinum

Budovy jsou energeticky úsporné, díky čemuž získaly certifikát LEED Platinum. Vstup do budovy 24/7, kartový přístupový systém, ostraha 24/7, CCTV, bezbariérový přístup, technická údržba v objektu, otevíratelná okna, stínění externími roletami, optický kabel, chlazení a topení pomocí chladicích trámů, zdvojené podlahy.

Prostory pro náročné nájemce

Kanceláře v komplexu AFI Vokovice jsou ideální pro nájemce, kteří hledají moderní kancelářské prostory s využitím nejnovějších technologií, originální architekturou a především v atraktivní lokalitě na dosah centra města i mezinárodního letiště.

Skvělá dopravní dostupnost

Lokalita na hranici Vokovic a Veleslavína je zárukou kompletní občanské vybavenosti a skvělé dopravní dostupnosti jak automobilem, tak městskou hromadnou dopravou. Přímo před budovou se nachází vstup do stanice metra A Nádraží Veleslavín, tramvajové a autobusově zastávky. Autobusové nádraží je obsluhováno také příměstskými linkami a linkou vedoucí na mezinárodní letiště Václava Havla. Vlakové nádraží je v docházkové vzdálenosti. Vynikající je také dostupnost pro automobily a to jak z Pražského okruhu, tak z dálnic D5 a D7 ve směru na Plzeň, Chomutov a Německo.

Další kanceláře na Praze 6

Podívejte se na naši širokou nabídku kanceláří k pronájmu v této lokalitě.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre