Millenium Center

Hybešova 42, Brno MAPA 8,5 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Parkování v budově

Výborná dopravní dostupnost

Energetická náročnost C

Vybavenost

Výtah
Recepce
Security
Parkování

Moderní kancelářský a obchodní komplex k pronájmu na Starém Brně

Ulice Hybešova tvoří osu a strategickou dopravní tepnu mezi historickým centrem Starého Brna a Novými Sady. Výhodou lokality je výborná dopravní obslužnost. Ulice Hybešova umožnuje pestrou dopravní obslužnost hromadnou i automobilovou dopravou. Strategická poloha blízko hlavního vlakového nádraží a dálničních přivaděčů činí z Millenium Center velmi dobře dostupnou administrativní budovu.

Reprezentativní kanceláře v moderním hávu

Kancelářské prostory v Millenium Center splňují nejpřísnější požadavky na reprezentativní a funkční firemní prostory. Moderně pojatá dostavba přední části stavby respektuje historické jádro budovy, čímž vznikla osobitá a výrazná dominanta s charismatickým a příjemně vzdušným interiérem.

Kanceláře jsou světlé a vše je navrženo tak, aby se v objektu dobře cítil nejen návštěvník, ale i člověk, který do kanceláří Millenium Center chodí denně za prací.

Dispoziční řešení komplexu nabízí kancelářské prostory od menších výměr až po velkometrážní kapacity vhodné i pro velké společnosti. K dispozici je také školicí a zasedací místnost pro 30 osob. Komfort a bezpečnost zajišťuje 24/7 recepční a hlídací služba.

Na střeše budovy je umístěna fotovoltaika s licencí na výrobu elektrické energie.

Parkování v centru Brna – pohodlně a bezpečně

V roce 2004 byl ke komplexu Millenium Center přistavěn prostorný parkovací dům s kapacitou 134 krytých parkovacích míst. Pohodlně a bezpečně může v této šestipodlažní budově zaparkovat svůj vůz každý, jehož cílem je Millenium Center, ale i nahodilý návštěvník centra Brna, kde je parkování velmi obtížné. Parkovací dům je možné využít na dlouhodobé i tarifní parkování.

Další kanceláře v Brně

Tato nabídka vás nezaujala? Podívejte se na další kanceláře k pronájmu v Brně a jeho okolí.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre