Uniqa Business Centrum

Úzká 488/8, Brno MAPA 14,0 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Centrální poloha a prestižní adresa

Výborná lokalita a dostupnost

Energetická náročnost B

Vybavenost

Přístup 24/7
Kantýna
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
5th floor 374 m2 K dispozici ihned 14,0 EUR/m²/měsíc
3rd floor 573 m2 K dispozici ihned 14,0 EUR/m²/měsíc

Triniti Office

Kancelářské a obchodní prostory nacházející se v známé budově Trinity v samém centru Brna hned vedle obchodního areálu Galerie Vaňkovka. Šestipatrová budova nabízí moderní kancelářské jednotky navržené jako otevřené prostory s možností jejich dělení dle požadavků nájemce a dále obchodní prostory v přízemí s přímým vstupem z ulice.

Energeticko-ekologický systém

Budově dodává potřebné energie pro zajištění požadovaných parametrů vnitřního prostředí. Prostory jsou vybaveny zátěžovým antistatickým kobercem. Funguje zde systém chlazení temperováním betonového jádra. Okna jsou otevíratelná, a to jak do vnitrobloku, tak i do ulice. Prostory jsou osazeny inteligentními osvětlovacími tělesy reagujícími na intenzitu venkovního osvětlení. Venkovní žaluzie se taktéž přizpůsobují světelným podmínkám. Prostor je zabezpečen 24hodinovou bezpečnostní službou a kamerovým systémem, vstup je na čipové karty. Při vchodu do budovy se rozprostírá recepce s lobbyGarážová stání k pronájmu jsou k dispozici v 2. podzemním podlaží. Návštěvníci mohou využít i další veřejná parkoviště v okolí budovy.

Trinity se nalézá na frekventovaném místě

Výborná dopravní dostupnost. Budova je projektována na území připomínající trojúhelník, který obklopují ulice Úzká, Trnitá a pěší zóna obchodního centra Galerie Vaňkovka. Místo je dostupné jak městskou dopravou, tak i autem z velkého městského okruhu a dálnice D1. Centrální autobusové nádraží a hlavní vlakové nádraží leží v přímém dosahu.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre