Machine House

Pernerova 57, Praha MAPA 13,5 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Industriální objekt v Karlíně

Oblíbená dopravně dostupná oblast

Energetická náročnost G

Vybavenost

Přístup 24/7
Výtah
Recepce
Restaurace
Security

Pronájem kanceláří v oblíbené pražské čtvrti Karlín

Kancelářské prostory v budově bývalé energocentrály jsou situovány v oblíbené městské části Karlín, na rohu ulic Šaldova a Pernerova v Praze 8. V okolí budovy je vybudovaná skvělá infastruktura, která zajišťuje snadnou dostupnost pomocí MHD i autem. Necelých 5 minut chůze je vzdálena stanice metra Křižíkova (trasa B). Blízko budovy se nachází několik tramvajových zastávek na ulicích Sokolovská a Křižíkova. Výborné spojení autem je zaručeno díky přilehlé ulici Sokolovská s napojením na pražskou magistrálu, dálnici D1 ve směru na Brno a na pražský okruh. K dispozici jsou vnitřní i venkovní parkovací místa.

Poloha v blízkosti rušné třídy s množstvím služeb

V okolí objektu je množství restaurací, kaváren a široké spektrum dalších služeb, které z této lokality tvoří oblíbenou komerční oblast.

Architektonicky významná budova po rekonstrukci

Moderní kanceláře vznikly rekonstrukcí prostor původní strojovny společnosti ČKD. Administrativní objekt dnes disponuje prostory k pronájmu s moderními technologiemi, klimatizací, kancelářským vybavením, 24/7 ochranou, výtahy a s velkými okny pro dostatek denního světla. Vstup do budovy je neomezený a funguje přes magnetické karty. Nájemci mohou využívat zenové zahrady okolo kanceláří.

Další kanceláře v Praze 8

Nezaujala vás budova Machine House? Podívejte se na naší další nabídku na Praze 8 nebo nám zanechte váš kontakt a my pro vás najdeme kanceláře dle vašich představ.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre